Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányt elengednétek...

16 éves lányt elengednétek nyaralni Siófokra a barátaival?

Figyelt kérdés
Ismerem mindet es nagyon megbízhatóak. A lányom meg aztán különösen. Bulizni volt már és alig ivott, meg semmi rosszat nem csinált. Kicsit félek azért elengedni. Ti mit gondoltok? Egy hétről lenne szó!

2020. júl. 12. 09:07
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
11%
Iskola időben hogyhogy dolgozik? Bár sokan úgy voltak a távoktatással, hogy az már nyári szünet.
2020. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
#11 úgy dolgozik, hogy nappali tagozatos diákként dolgozhat 16 évesen iskola időben
2020. júl. 12. 09:44
 13/39 anonim ***** válasza:
12%
Mit aggódol érte? Biztos lehetsz benne, hogy 16 évesen már beakasztottak nekijje. Maximum hazajön azt lebabázik.
2020. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom úgy értik, hogy fér bele a tanórák, tanulás mellett? Én még a sportot is abba hagytam a középiskolában. Nekem idő kellett a tanuláshoz....
2020. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
#14 Simán belefér neki! 3-kor hazajon es 4-8ig munka van. 8kor hazajon, megtanul kb 11re és eltelt a nap!
2020. júl. 12. 09:57
 16/39 anonim ***** válasza:
67%
Te vagy a lány és nem engednek el, mi?
2020. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
60%

09.58


Szerintem is, mert egy szülő nem így ír. Lehet látni a stílusán, hogy egy gyerek írta a kérdést.

2020. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
34%
Tkp csak megerősítést vársz? Nem véletlenül fényezed ennyire. De ha ilyen tökéletes a lányka, akkor miért kérdezed?
2020. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
73%

Siófokra? Nem hiszem, hogy elengedném.

Vagyis attól függ. Normális hotelbe mennének a városban, vagy valami bulis apartmanba? Mennyire bíznék benne, hogy biztosan nem megy ki a siófoki éjszakába a rengeteg piás/drogos férfi közé, hanem este normális időben már a szálloda éttermében/udvarában/teraszon üldögélnek? Ott rengeteg ember van, akinek a szeme sem áll jól. Ilyenből elég egy is, aki szóba elegyedik vele, teszi a szépet neki, illetve valamit a poharába.

2020. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
23%

Jó, hagyjuk ezt a témát. Igen, arra gondoltam, hogyan van ideje nappali tagozatos tanulmányai mellett még dolgozni is?

Nekem úgy nézett ki a napom a gimiben, hogy hajnalban kelltem, bevonatoztam a vidéki sulimba, 7 vagy 8 óra után haza esten 16 vagy 17 órára és hulla voltam estére, miután tanultam is. Év közben semmi energiám és valljuk be, lehetőségem se volt, hogy dolgozzak. 16 évesen dolgoztam először kereskedelemben (szüleim munkahelyén), de szigorúan nyáron, hogy ne menjen a tanulás rovására évközben.


Szóval, biztos van, akinek megy, amit te itt leírtál, nekem nem ment. Az, meg hogy távoktatásban nem tanul, hanem inkább dolgozik, hát az is egy döntés.

2020. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!