Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen vennél a gyereknek...

Hány évesen vennél a gyereknek notebookot?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az oktatáshoz szükséges lesz.
2020. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Én akkor kaptam, amikor gimibe mentem, 12 évesen. Nemcsak saját szórakozásomra, hanem a tanuláshoz is kellett, olyan dolgokhoz, amit telón (bár akkor még nem is volt okostelefonom) nem tudtam volna elvégezni.

Én akkor vennék neki, amikor komolyabb suliba megy, legyen ez 12 évesen (8 osztályos gimi) vagy 16 évesen (4 osztályos).

2020. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

12 évesen kapott egy kis netbookon, ez tényleg csak arra volt, hogy netezzen, skype-oljon (Asus Eee PC volt, rikító rózsaszínben, a kívánsága szerint). Utána 14 évesen, gimisként kapott egy komolyabbat, egy Vaio-t.

Majd 19 évesen, egyetemistaként egy Macbook Air-t, 5 éve azt használja.

2020. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
#2 aki lepontozott az miert? hany evesen VENNEK en.. leirtam ezt. mindenkinek mas a velemenye
2020. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem vennék neki. Mai gyerekeknek gamer notebook kellene, amin mennek a multi lövöldék,fifa stb és több százezerben van, az meg baromi drága ár és értékarányban. Akkor inkább egy olcsó pc vagy konzol.
2020. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Oktatáshoz szükséges notit vennék neki akkor, amikor szüksége lesz rá, kb. valamikor középiskolában (vagy korábban is, ha tényleg kell).

Gamer gépet nem, azt majd vesz magának, ha megkeresi rá a pénzt.

2020. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az gyerekem esetében nem esik szóba a gamer laptop (lány) ezért az kizárhatom. Mindenképpen hordozható eszköz kell,mert a suliban gyakran dolgoznak vele
2020. júl. 15. 20:37
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Az hogy lány még nem zárja ki a játékot. Én anno kijátszottam az Mass Effect trilógiát, a 2010-es Aliens vs Predatort, a Transformers: War for Cybertront, a Transformers: Fall of Cybertron, meg félig a Dragon Age 2-t csaj létemre. (gépen) ;)


Akkor vennék, amikor az iskolában szüksége lenne rá. 9. osztály előtt meg nem hinném, hogy kell neki.

Meg azért se vebbék az előtt, mert egyrészt inkább PC párti vagyok, másrészt meg hogy ha már vennék, akkor nem egy 80000 forintosat vennék, úgy hogy a telefonom erősebb nála, hanem egy normálisat. Azzal viszont az a baj, hogy míg kicsi nagyobb eséllyel töri össze. Én számítógépet 12 évesen kaptam, de laptopot nem vennék egy 12 évesnek, csak gépet. (A hordozás miatt)

2020. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Pont ezaz. A suli miatt kéne neki majd egy év múlva laptop(matekórára), csak most kérte. Amúgy megbízható gyerek
2020. júl. 17. 16:07
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Minek matek órára laptop?
2020. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!