Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a legjobb téma ha beszélget...

Mi a legjobb téma ha beszélgetek egy olyan emberrel akivel előtte nem nagyon? 13-16 éves korosztálynak? Minden ötletre szükségem van, kérlek mindenki írjon néhány pl-t, hogy mi a legjobb téma.

Figyelt kérdés

úgyértem 14éves lány vagyok,szeretnék ismerkedni,van is egy srác aki tetszik.De nem tudom,hogyan közelítsek olyanok felé akikkel nem nagyon beszéltem még.pl ha beszélgetek msn-en olyan emberekkel akikkel nem túl sűrűn akkor nem szeretném hogy ennyiből álljon a beszélgetés :(kérdező fél:én)"szia!mizujs veled?" (válaszoló)Csáó!nincs semmi különös,csak a szokásos rengeteg tanulnivaló.És veled mizuj?" (válasz rá):ó velem sincs semmi...épp most fejeztem be a tanulást.."

ez elég ciki,ha itt kimerül a téma,de nem tudom mi az ami a fiúknak is lányoknak is tetszik téma,és amiről tudnak beszélgetni.Miket kérdezzek,de arra is ügyelni kell,hogy pl ha fiúval beszélgetek,akkor nehogy nyomulásnak vegye,mert az kellemetlen.


2009. jan. 3. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, ügyelni kell arra, hogy ne vegye nyomulásnak! Bár a legtöbb fiú szereti, ha egy lány kezdeményez, de...


A fiúkat ilyen korban a számítógépek, számítógépes játékok, bulik "vonzanak"...


Kérdezd meg tőle, hogy milyen lánytípusok tetszenek neki, mit szeret és mit nem egy lány viselkedésében...

Vagy filmek, zenék, könyvek, öltözködési stílusok...


Remélem tudtam neked segíteni és majd írd meg, hogy mi lett a vége... :)

2009. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,nagyon sokat segítettél,ezzel a fiúk szeretik a ....-os mondattal:D

örök hála:)

még valaki tud segíteni,minden tippre,ötletre szükségem lenne.

és feeltétlenül megírom,mi lesz a vége,de inkább privát email-ba,ha nem baj.

2009. jan. 5. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Várni fogom a válaszod! Örülök, hogy tudtam Neked segíteni!
2009. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Menj oda hozzá, nyávogós hangon mond ki a nevét, nyújtsd hosszúra nézz a szemébe bambi módjára és ha megkérdezi hogy mivan, akkor mond neki hogy menjetek sétálni:D Majd ő beszél, kérdezget:)
2009. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem még beszélhetnél vele a heti dolgairól, h mit csinál? mit sportol? miből áll egy hete? vannak e külön órái?

meg ilyen különböző és érdeklő témákról, meg mi a kedven állata? milyen a baráti társasága?..stb. és a végén megfogjátok találni a közös hangot, és akkor majd abba sem tudjátok hagyni...:D

Remélem tudtam segíteni, a vége engem is érdekel.:D

2009. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
41%

szia! először azt mondanám


1.Mizu?

2.Nem jössz el dumcsizni valamit?

3.Bocs hogy eddig nem beszéltünk

4.nem tartalak rossznak hidd el!

a többit már tudod inprovizálni

2009. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na én tudok egy jó módszert ami nekem bevált:

Elkezded a beszélgetés ÉLŐBE(nem msn en):

Szia.

Szia.

Hogy vagy ....stb

Aztán felteszed ezt a kérdést: Mit csinálnál ha sok pénzed lenne?

PL azt mondja elmenne Jamaicába.

Erre te az szép hely oda én is elmennék.

Vagy azt mondja venne egy kocsit.

Megkérdezed milyet?

és már megy is a beszélgetés:)közös témáról.

(nekem bevált)

2009. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Elkezded a beszélgetést ÉLŐBE(nem msn en)..."
2023. jan. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!