Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vajon elveszitettem és ha...

Vajon elveszitettem és ha igen, miért?

Figyelt kérdés

A gyermekem egy vitat követően az apjához költözött, addig velem volt egész időben, sose aludt az apjánál. Azóta eltelt 3 hónap és alig válaszol az smsekre sem.

Nem hittem volna, hogy ilyen rossz a helyzet köztünk, egyedül neveltem, mindent amit tudtam megadtam, mindig teli volt a hűtő és a kedvenceit főztem, nem dolgoztattam otthon, nem vártam el semmit.

Mivel egyedul kellett megbirkózzak a számlákkal sokat szorongtam, féltem, próbáltam biztonságot kialakitani, anyagilag, de nem sikerült, egyik hónapról a másikra éltem, lakást sose sikerült úgy berendezni, ahogy szerettük volna, igy mindig házon kivul szervezett programokat a barátaival, vagy az apjánál, aki pénzes, de gonosz ember, annak idején kirakott minket a házából.

A lányom évek óta csak enni járt haza, nem szivesen beszelt velem a kis dolgairól, lehet úgy vette, hogy pletykálná a barátait.

Jótanuló, szociábilis gyerek, normális élettel, 14 éves.

Valahogy kicsúszott a kezem közül és nem tudom miért. Nagyon fáj.

A veszekedésünk a covid miatt volt, mert úgy lattam, hogy veszelyeztet minket bizonyos dolgokkal, ma már tudom nem volt igazam.

En magányomban kialakitottam egy online vilagot, ahol csetteltem neha pasikkal, eszre sem vettem hogy csúszik ki a kezem közül, mert sose mesélt semmit , csak ha nagy volt a baj. Ha öleltem, sose szerette igazán.

Próbáltam vele kommunikálni de nem volt kivel. Szinte naponta voltak dühkitörései a semmiért, orditott , csapkodott, ha nem talált egy csattot vagy apróságokért, szinte kereste a kákán a göcsöt, olyankor féltem a szomszedoktól feljelentenek, tehát jól nem volt, ha dühkitörései voltak és csak nálam és velem, mások nem ismerték ezt az oldalát .

Lehet elégedetlen volt velem.

Most az egyszer en voltam a hibás a vitában, mert azt mondtam ha nem tart be bizonyos szabalyokat, mehet az apjahoz, es meg is tette.... Nagyon bánom, hogy igy alakult, el vagyok keseredve, haza nem jön már, kérdésekre néha és alig válaszol. Megkért sulijához ne menjek.

Mit tudok tenni? Ez igy nem élet számomra, fáj hogy igy alakult


2020. júl. 19. 04:52
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Hibáztál ugyan, de a lányod épp kamaszodik és úgy tűnik, hogy az apja meg akarja vásárolni a szeretetét. Fordulj felé mindig szeretettel, és hidd el, hogy vissza fog találni hozzád. Ahogy leírtad, annyira rossz anyukája nem lehettél, ha mindig gondoskodtál róla.
2020. júl. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Kamasz


Szerintem bàrmelyikünk ilyenkor lelépne, ha kenne hova...


Neki van hova..


/ én a kollégiumba mentem.../

2020. júl. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztetted el végleg, kamasz, lázad. Vissza fogtok találni egymáshoz.
2020. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Elkapattad. Nem veled küzdött együtt, hanem csak te küzdöttél, hogy meglegyen az élete. Most otthagyott, mert az apjánál gondolom nincs küzdés, hanem habzsi dőzsi. Sosem szerencsés mindent megadni csak úgy egy gyereknek, még akkor sem ha megtehetnéd. Hanem meg kellett volna tanítani küzdeni.


De utólag mindenki okos..Várj szerintem, ne nyomulj, ha észhez tér akkor napokon belül ott lesz nálad. Ha nem, akkor meg kell békülj, hogy a gyereknek csak egy anyagi forrás voltál-nem több.

Én tuti, hogy nem lépnék ezek után a helyedben. Aki a másikat a bajban magára hagyja az nem ember.Még akkor sem, ha az konkrétan a saját gyereked.

2020. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Mert ez csak így megy. :D Szétmentettek, ha nektek ítélte a bíróság, akkor nálad kell laknia.

Meg ez a tipikus troll kérdés, az apja gazdag, de gonosz, stb. Te megadtál neki mindent, de egyik hónapról éltetek a másikra, csak enni járt haza, stb.

2020. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
minek maradna veled, csak veszekszel, szidod az apját, mártírkodsz, de évszámra le se szrod a fejét, nem is beszélgetsz vele.
2020. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!