Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves Szülők! Ti hány éves...

Kedves Szülők! Ti hány éves kortól engednétek meg lányotoknak a hajfestést, nektek mik a tapasztalataitok ? Kérlek, indokoljátok meg a válaszaitokat!

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!:)

2020. júl. 19. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
16 de akkor se extrém csak melír vagy ombre.
2020. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
16 évesen engedtem először. Mert őszült.
2020. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
16 voltam, mikor fekete hajjal mentem haza. Lehet nem engedtek volna meg, de nem is kérdeztem 😀
2020. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem 9. utáni nyáron engedték először. Szerintem én sem fogom hamarabb engedni a lányomnak.

Az egyik kolleganőm 18 éves koráig nem engedte a lányának, túlzásnak tartottuk, mondtuk is neki, hogy egy kis ombrétól nem lesz baja, de ez az ő döntése. Végül nem is festette be a lány a haját úgy megszokta, hogy nem lehet neki.

2020. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Most épp be van festve nyárra ilyen lassan lekopó színezővel. Ha ez számít, akkor jelenleg 7-12 évesek.

Ha "igazi" hajfesték, akkor talán gimitől, 15-16 éves kortól.

2020. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Én is 16+ engedném. Akár már extrém színekre is, ne 30 évesen fesse rózsaszínre meg hupililára a haját, csak mert kimaradt ez a korszak az életéből, és hiányzik neki (nekem nem engedték a szüleim egyáltalán, 20 évesen festettem be először, de akkor is csak szolidan, és nekem őszintén hiányzik, hogy sosem lehetett szivárványszínű hajam, de nyilván most már komoly felnőttként nem is fogok ebbe belevágni).
2020. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
13 volt a lányom tavaly, 2 vörös, alig látszó csíkot engedtem nyárra, a sötétbarna hajába. Most 14(szeptemberben lesz 15), és megengedtem neki a vörös ombre hajat, de igazából ez sem olyan feltűnő.
2020. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Mikor végeztem 9.osztályban akkor nyáron, de csak ilyen 8?mosás után kikopik szinezővel.
2020. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Hogy rendes hajfestékkel fesse be a lányom a haját, azt 16 éves korától fogom engedni, mert gyerekkorban a haj sokkal finomabb szálú, mint felnőttkorban, így a hajfestékek, szőkítők sokkal jobban károsíthatják. De a vegyszermentes, természetes alapú színezőket, amik nem épülnek be a hajszerkezetbe úgy, mint a festékek, azt már akár alsós korában is megengedem.
2020. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Középiskolába. Indok: szerintem már akkor belefér!
2020. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!