Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem járhat egy 14 éves...

Miért nem járhat egy 14 éves senkivel?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésről jutott eszembe.

2020. júl. 21. 00:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne járhatna? Hülye kérdés.
2020. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
És alapos indokot sem tudnak mondani, hogy miért nem, csak nem és kész. Az, hogy "fiatal" minden csak nem indok. Miért fiatal hozzá? Azt Megtudod magyarázni? Nem! Félsz, hogy teherbe esik? Neveld meg! Egy normális 14 évesnek eszébe se jutna a szex, csak manapság a szülői nevelés az elég ritka sajnos.
2020. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Mert mondjuk vannak, akik szerint egy 14 éves gyereknek a világon semmi dolga nincs még se a fiúkkal, se a lányokkal? 🤷‍♀️

Semmiről nincs lemaradva, bőven ráér még ezzel, egy ekkora gyereknek még nagyon nem ilyenekkel kell foglalkoznia. Mozizzon, fagyizzon, sétáljon a barátaival/barátnőivel és legfőképp a tanulmányaira koncentráljon. Lassan már ott tartunk, hogy majd az is tök normál lesz, hogy 12 évesek is szexelgetnek, mert hát miért ne.

2020. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Már miért kéne bárkinek is megindokolnia?! Bőven elég indok, hogy a szülő felel érte és számára még baromira fiatal egy 14 éves gyermek a párkapcsolathoz, neadjisten szexhez. Ugyanis igen is ebben a korban már érdeklődnek iránta és nevelheted te akárhogy, van amikor az sem elég ahhoz, hogy célt érj, mert hát a szerelme szeretné és végülis miért ne. Nem mindenki ilyen, de a hormonok sok mindenre képesek.

Nem értem miért gond egyeseknek amúgy, hogy sok szülő nem engedi a 14 éves, általános iskolás gyerekét pasizni/csajozni. Lemarad talán valamiről? A világon semmiről.

Amúgy mintha ti tudnátok bármit értelmes indokot mondani.... Jaj hát miért ne, nem olyan fiatal 14 évesen, úgyis azt csinál, amit akar. Na mert ez aztán nagy érv.

2020. júl. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 Igen, én ezt értem, de közben mégsem. Tegyük fel lesz egy barátja, miért kell rögtön úgy állni hozzá, hogy úristen nem engedem, mert szexelni fog?
2020. júl. 21. 00:44
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

14 évesen vesztettem el a szüzességemet, akkor lett először barátom, persze a szüleim ezekről mit sem sejtettek. 😇 Engedték volna amúgy hogy randizzam bizonyos keretek közt nyilván, de mindig is szerettem az ilyen dolgaimat megtartani magamnak.

Én a lányomat nem fogom feleslegesen korlátozni de azért igyekszem majd vele egy olyan kapcsolatot kialakítani, hogy merjen beszélgetni velem ilyenekről és elláthassam a megfelelő tanácsokkal, információkkal, eszközökkel. Illetve bízni kell a gyerekben, hogy van annyira intelligens, hogy helyén tudja kezelni ezeket de tudja, hogy hozzám bármikor jöhet ha szüksége van valamire.

2020. júl. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Szexelni párkapcsolat nélkül is tud, plusz pasija/csaja lehet engedély nélkül is, max. csak nem számol be róla. Van ennek így értelme? Nincs! Nem fogja elmerni mondani majd azt sem, ha netalántán teherbe esik, nem fogod tudni majd hol keresd a gyereket, ha esetleg eltűnik, mert konkrétan fogalmad sincs a gyerekedről, hogy mit csinál, kikkel barátkozik, stb. De ha nektek ez kell, hát legyen.
2020. júl. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Derjaderja ***** válasza:
8%
Hát mondjuk én azt se szeretném, ha a 14 éves mozizna a barátaival meg egyáltalán, bárhová menne velük.
2020. júl. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Derjaderja ***** válasza:
37%
Meg ezt nem is értem, normàlisan nevelt gyerek nem csinál dolgokat a szülők háta mögött.
2020. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%

A moziba sem engedném szülőnek válaszolnék,hogy pl engem 21 évvel ezelőtt elengedtek ebben a korban mozizni. Huhh de rég volt. Leírni is rossz

🤣🤣Szóval kell némi szabadság

2020. júl. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!