Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek a 14 éves...

Ti elengednétek a 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Kosármeccse lesz a hétvégén a Török Flóris iskolában a 23. Kerületben. Ti elengednétek oda egy felelősségteljes lányt egyedül elmenni? Haza az egyik barátnőjének a szülei hozzák de odafelé elengednétek egyedül? A XI kerületben lakunk ehhez van hozzászokva. Mennyire más az a környék? ELENGEDJEM???

#utazás #sport #kamasz #XXIII kerület
2020. febr. 7. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Közösen mennek barátnökkel? Mert akkor nem megy egyedül.

Vagy vidd el ragd ki pár méterrel arréb és ennyi.

2020. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szervízbe került az autóm, a barátnője és a családja vidékről jönnek a rokonaiktol és én nem tudom elkiserni
2020. febr. 7. 19:29
 3/17 A kérdező kommentje:
Teljesen egyedül menne max Kelenfoldig tudom elvinni
2020. febr. 7. 19:30
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
14 évesen gondolom már tud önállóan közlekedni, ismeri a buszjáratokat. Ideje önállósodni. Nem kisbaba már.
2020. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben, Elengedem, meggyőztél.
2020. febr. 7. 19:32
 6/17 A kérdező kommentje:
És az olyan környék ahol mondjuk nyugodtan eloveheti a telefonját? Vagy kikapják a kezéből környék?
2020. febr. 7. 19:33
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Napközben, szeirntem azért ne gondold, hogy ilyen vad környék az a Soroksár! :)
2020. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

4 ev mulva akar Amerikaba is elutazhat a kerdezesed nelkul. Miert ne utazhatna a varoson belul egyedul? En 8 eves korom ota egyedul utaztam 25km-rol a varosbol haza a faluba. Tudod hova megy, nala lesz a telefonja, megmondod neki hogy hivjon fel ha odaert, hogy tudd, megerkezett, vagy irjon sms-t.

Persze, megtortenhet hogy elraboljak, meglopjak, mittudomen, de ez 10 ev mulva is megeshet. Mikor tanulja meg az onallosagot, ha nem most?

2020. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben igaz, hagyom hadd éljen.
2020. febr. 7. 19:40
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy elengedném.
2020. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!