Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyák. Ti mit szolnátok hozzá...

Anyák. Ti mit szolnátok hozzá ha a 14 éves lányotok egy 17 éves fiúval járna? Ha mondjuk bemutatná neked őszintén, megosztaná veled a dolgokat és tudod hogy egy jó tanuló a lányod? Megengednéd neki?

Figyelt kérdés
mit várnál el tőle? Oké ne sexuális kapcsolatra gondoljatok itt. Csak sima randizás/járás? Milyen feltételekkel engednétek meg? Ha pedig nem akkor miért nem?

2019. nov. 1. 16:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
72%
Én megengedném. Ha jól tanul továbbra is.
2019. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszi. Többi anyuka?
2019. nov. 1. 16:34
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Én is megengedném. Időben hazajön, őszintén elmondja merre járnak és ahogy az első is meg írta nem ront a tanulmányain.
2019. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
huha. Jobban érzem magam. Van egy barátnőm s beakar mutatni egy fiúnak aki nagyon helyes és elmondása szerint nagyon kedves és segítőkész. De nem tudom anya mit mondana ha netán lenne valami.
2019. nov. 1. 16:44
 5/24 anonim ***** válasza:
33%

Áruld el, mi a jelentősége annak, hogy jó tanuló vagy?

Újabban csak jó tanulók lehetnek szerelmesek, csak ők randizhatnak?

2019. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nem. De tudod szerintem az anyák jobban bíznak egy olyan gyerekben aki jó tanuló és nem megy rossz dolgokba bele mint azokban akik cigiznek, isznak, buknak meg még az alapvető legkönnyebb tantárgyakból is. nem?
2019. nov. 1. 16:53
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Elfogadnám. A szexről beszélgetnénk, mert kicsit korainak tartanám, de ilyen az élet.
2019. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%

Tulajdonképpen ebben mi olyan van, amit tiltani kéne?

Örülnék neki, hogy talált valakit, akivel jól érzi magát.

2019. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Én azt gondolnám, hogy egészséges 17 éves fiú akar szexet, egy 14 éves lány viszont nem feltétlen, én nem akartam ennyi idősen.
2019. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én semmiképp nem szeretném. Gondoljátok tényleng minden 17 éves fiú ezt akarja? :/.
2019. nov. 1. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!