Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megéri ebbe a kategóriába...

Megéri ebbe a kategóriába egyáltalán bármit is írni válasznak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a pontozás számít, ne értsetek félre, de sosem értettem, hogy mit lehet egy szubjektív kérdésnél lepontozni egy választ?

2020. júl. 24. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Sok rosszindulatú ember van itt, akinek az a legnagyobb öröme, hogy lepontoz másokat. 🤷‍♀️
2020. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Minden kategória ilyen, egyikben se "éri meg" válaszolgatni, talán a zene kategória annyira nem ilyen.

Amúgy mindig a többség pontozza le az embert. Ha valakivel nem ért egyet a többség, jön is a lepontozás, mikor egyébként semmi rosszat nem írt, csak más a véleménye.

És a szomorú, hogy most mindenki bólogatni fog ezen, de holnap már pontozza is le a válaszokat ezerrel, amelyikkel nem ért egyet. Tisztelet a kivételnek.

2020. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én minden kategóriában úgy vagyok vele, hogy ha valakivel nem értek egyet, akkor nem pontozom a válaszát. Lepontozni akkor szoktam, ha valaki bunkó, hülyeséget ír vagy esetleg olyat tanácsol, ami veszelyes lehet. Felfelé sok mindenért pontozok: hasznos a válasz, egyetértek, vicces, érdekes, elgondolkodtató stb.
2020. júl. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Like gombnak és dislike-nak használják a fb megjelenése óta különösen.



Mert sokszor szubjektív a válasz. Azt nem is értem hogy lehet haszontalannak ítélni....

2020. júl. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ezt én se szoktam érteni, tapasztalatokra kíváncsi valaki, az ember leírja a sajátját őszintén - hogy azon mi lepontoznivaló van... Én arra tippelek, hogy léteznek ezek az élet nélküli frusztráltak, akik folyton keresik az önigazolást, és boldogan pontozgatják le azokat, akik máshogy csinálják, mint ők, aztán örülnek, hogy de jó, hogy le van pontozva. Hát akkor legyen legalább ez az egy örömük...
2020. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már nagyon régóta ilyen az egész oldal, nem csak ez a kategória. Ennél hozzá kell szoknod, hogyha nem olyan választ adsz, akkor lepontoznak, jelentenek téged, töröltetik a válaszodat, stb.

Én hányszor kaptam már ezeket mikor például lemertem írni, hogy nem egészséges mikor egy 38-40 éves férfi egy 18 éves lánnyal jön össze, abból nem lesz semmi boldog kapcsolat meg el kell gondolkodni az idősebb fél a saját generációjában miért nem talál magának párt.

2020. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, meg az lemaradt, hogy az esetek 95%ban mikor kiírnak egy kérdést mindegy melyik kategóriában akkor a kérdezők csak azt akarják olvasni, ami őket igazolja, nekik ad igazat, stb.

USAba költözős kérdéseknél is állandóan az van, hiába írod le nekik, hogy nem úgy van, mint ahogy elképzelik, miszerint felülnek a repülőbe és csak kimennek, akkor sokuk még fel van háborodva, kikéri magának, hogy lenézzük, stb és ott is mennek a lepontozások.

Tényleg nem csak erre a kategóriára igaz ez.

2020. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon általában megerősítést keresnek az emberek. Ha nem azt írod le, amit hallani akar, lepontoz. Sokszor meg nem is a kérdező, hanem a többi olvasó. Nem azt pontozza, hogy a témáról írtál-e valami hasznosat, hanem azt, hogy mennyire ért veled egyet.
2020. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!