Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engedned a kamaszlanyodnak...

Engedned a kamaszlanyodnak hgoy furdoruhas kepet posztoljon instara? Miert igen, miert nem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 17:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
88%
Egy fürdőruhás kép nem egyenlő azzal, hogy mutogatja magát, kihívó, ízléstelen vagy közönséges. Szóval szerintem egy fürdőruhás képpel önmagában semmi baj nincsen, mert nem a ruha a lényeg.... Felöltözve és nézhet ki valaki úgy, vagy viselkedhet úgy, mint egy útszéli. Azzal meg abszolút nem foglalkoznék, hogy ez milyen reakciót vált ki másokból. Az utcán téli kabátban sétálva is képesek utánad fütyülni a közmunkások, egy néhány kamasz fiú meg egy formásabb almától is meghülyül, szóval szerintem mindegy. Meg kell tanulni kezelni, ha valaki ízléstelen, bunkó stb. megjegyzést ír vagy üzenetet küld vagy bármi ilyesmi, akkor azzal nem kell foglalkozni, nem kell visszaírni, le kell tiltani és így tovább. Eleve a profil is lehet teljesen privát és nem kell országnak világnak látnia, hogy mit posztol.
2020. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
30%

#21 egy fürdőruhás kép az teljesen közönséges!! Magyarul nincs benne semmi extra.

Ha meg privát a kép akkor minek kell az internetre feltölteni bármilyen formában? Jó helye van otthon a merevlemezen vagy a családi fotóalbumban

2020. aug. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
96%
A privátot úgy értettem, hogy csak az látja, aki bekövet, ismerősöd stb. és így is megválogathatod, hogy mit mutatsz meg kinek.
2020. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
21%
Oké, de mi a hírértéke van egy fürdőruhás képnek? Miért kell kirakni? Mert ha pl egy csoportkép, ahol rajta vagy te is és hu de jó fesztivál volt, ok, talán. De az hogy állsz egy bikiniben... minek kitenni egy ilyen képet? Mi a mondanivalója? Mert ha semmihez nem kapcsolódik akkor csak az, hogy “nézd milyen jól nezek ki” vagy “legyszi mondd, hogy jól nezek ki”. Egyszóval semmi értelme.
2020. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
68%
Semmi értelme csak megmutatni az ismerősöknek hogy héé mi vóótunk strandon. Kb ugyanaz a kategória mint amikor valaki felteszi hogy épp mit eszik vagy épp megint milyen fasza idézetet talált valaki másnak a bejegyzései között.
2020. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
93%
van értelme vagy nincsen, részben erre használják a közösségi oldalakt.
2020. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
42%
25 azt hogy voootunk strandon meg lehet mutatni magamutogatas nélkül is. Egy selfie amin a fejed van és a háttérben a tó. Vagy ilyesmi. Ezek a képek mindig a test mutogatasarol szólnak. És azt gondolom, a kamaszok ezt igenis nem gondoljak végig normálisan. Egyáltalán nem vagyok prud, de teljesen más ha egy felnott dönt úgy, hogy kiteszi, mintha egy kamasz. Azért nem a megfontoltsag a legjellemzőbb rájuk.
2020. aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
75%
Azért fürdőruhás kép és fürdőruhás kép között is van különbség. Ha egy táborban/legjobb barátővel készült összeölelkezős, jó emléket idéző képet posztolna amin mellesleg fürdőruhában van, azzal semmi bajom nem lenne. Ettől a tinilányok mutogatják a testüket a neten dologtól meg rosszul vagyok.. nagyon sajnálom, hogy trend lett ebből, többet kellene beszélgetni ezzel a korosztállyal
2020. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
23%
Anno magamról sem pakoltam ki ilyen képeket tiniként, és enélkül is megtaláltak a facos képekkel az idióták. Azóta sok év eltelt, több hülyének van netje, marhára meg kéne válogatni, hogy mi kerüljön föl és mi ne.
2020. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
20%
29 aztan latod mégis mi vagyunk a hülyék, akik így gondoljuk...
2020. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!