Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engedned a kamaszlanyodnak...

Engedned a kamaszlanyodnak hgoy furdoruhas kepet posztoljon instara? Miert igen, miert nem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 17:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Nehéz megindokolni egy kamasznak, miért. De pl ha 30+ évesen ügyvéd lesz vagy bíró, biztos azt akarja majd hogy ilyen képek legyenek róla a neten? Ami egyszer felkerül az onnantól saját éltet tud élni. Van ami a netre való és van, ami strandra. Vannak dolgok amik nem férnek bele.
2020. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Semmi gond nincs, ha fürdőruhás képet tesz ki. Sokan csinálják ezt, főleg ha jó az alakja, akkor még büszke is lehet rá, mert tett érte.
2020. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
#2 ha valamit sokan csinálnak az csak jó lehet, tudjuk a sz*r és a millió légy esete óta
2020. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
25%
Miért nem a férjed padlizsánján pörögsz, úgy is csak ahhoz értenek a mai anyák...hagyd békén a lányodat, szerintem
2020. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
56%
No de abban mi a jó, hogy felajzott pattanásos kamasz fiúk verik a farkukat a képére? De most komolyan.
2020. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%

5es persze, és akkor is hagyja békén a lányát ha pedofilok kezdik zaklatni?


Gondolom te kamasz vagy, merem remélni hogy ekkora intelligenciával nincs gyereked, és nem is lesz. Hiszen tudjuk, minden szülő álma hogy a lánya képeire élvezzen a fél iskola, sőt lehet 1-2 tanár is. Valóban.

2020. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%
Bármit is teszel, ezt megtiltani úgy sem tudod. Nekem van olyan ismerősöm aki szép, jó alakja van, de 1 pózolgatós tangás p.csafotója sincs. Mert ő nem akarja hogy idegenek ezt nézegessék, meg gondolom van önbizalma, így nem szükséges neki másoknak imponálni. Ha meg olyan a lányod hogy kB ez az egyetlen módja hogy pozitív visszajelzéseket kapjon, akkor meg úgyis felteszi, ha nem most akkor 2 év múlva.
2020. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van kint egy fürdőruhás képem, egyberészes bikini van rajtam és deréktől felfele vagyok fotózva (elölről és ülök)

Ez a kép minden csak nem kurv*s, anyukámnak tetszik

16/l

2020. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%
Attól is függ azért, hogy milyet. Szerintem strandos kép nem baj, de olyat, amin a tükör előtt pózolgat csücsörített szájjal biztos nem.
2020. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

Instára nem szoktam posztolni, de Facebook-on 3 fürdőruhám képem is van. Az egyiken a teljesen látszok (amúgy azon nézek ki a 3 közül a legjobban).

14 voltam, mikor feltöltöttem a képeket, most 19 vagyok. Nem értem ezzel mi a probléma.

2020. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!