Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd a 12 éves lányodna...

Megengednéd a 12 éves lányodnak, hogy az alábbi előadókat hallgassa?

Figyelt kérdés
Ghostemane, Ic3peak, Gorgoroth, Marduk, Mayhem, Slikpnot, Dark Funeral. Ezeket hallgatja a lányom. Szerintem ilyen zeneszámokat normális emberek nem hallgatnak.
2020. aug. 26. 15:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%

De hallgatnak.

Mit akarsz csinálni, letiltod az internetet?

Hagyd békén, majd kinövi.

2020. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
97%

Ha elveszed tőle azt amiben megtalálja magát, lázadni fog.

Nekem is volt mindenféle korszakom és tisztességes felnőtt lett belőlem.

2020. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
De undorítós, semmitmondó zenék. Nem akarom, hogy az én lányom ilyet hallgasson. Nem így neveltem...
2020. aug. 26. 15:43
 5/52 anonim ***** válasza:
96%
Atyaég... Szegény kislány, csodás anyával van megáldva.
2020. aug. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
98%

Egy TINI mindig MÁS zenét hallgat, mint a szülei.

A "nem így neveltem" nem érv, ez a leggyorsabb út ahhoz, hogy a gyerek garantáltan az ellenkezöjét tegye, mint amit te akarsz.


Zenét meg azt hallgat, amit akar, minél jobban ellenzed, annál inkább fontos lesz neki. Ha nem foglalkozol a témával, akkor hamarosan kifut a dolog.

2020. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
95%
Kitalálom: te normális ember vagy, tehát amilyen zene neked tetszik az a normális zene. Ami neked nem tetszik az ugye nem normális zene, ergo aki hallgatja az nem lehet normális ember. Gondolkozz már.
2020. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyeneket hallgattam 12 évesen, most 28 vagyok és még mindig ilyeneket hallgatok. Persze, anyám mondta, majd kinövöm, hát nem nőttem ki. :D Normális felnőtt lett belőlem, nem is értem, minek problémázni azon, ki milyen zenét szeret. Ez ízlés dolga, ha neki ez tetszik, az neked miért baj?
2020. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
95%
Pont az ilyen kontrollmániás puffogó "nem így neveltem" anyák gyerekei lesznek a legnagyobb lázadók. Simán lehet, hogy nem is tetszik neki a zene, csak belőled van már elege, és ellened hallgatja. Hagyd békén.
2020. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
82%
Miért, jobb lenne ha valami néger rapzenét hallgatna, ami mostanság olyan népszerű? Nem a nevelés kérdése, most fedezi fel a stílusát. Engem sem úgy neveltek, hogy death metált hallgassak, aztán mégis megtalált, na bumm, teljesen jól funkcionáló normális felnőtt lettem, nem gyújtogatok templomokat. Hagyd, hadd hallgasson olyan zenét, amilyet szeretne, 12 évesen már el tudja dönteni, mi tetszik neki és mi nem.
2020. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!