Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi bajuk a mai tinilányoknak?...

Mi bajuk a mai tinilányoknak? Vagy bennem van a hiba? MMit szeretnek rajta?

Figyelt kérdés

Mindenki(tisztelet a kivételnek) abba a nyálas kis bu.ziba szerelmes,justin bieberbe-_-" dicsőítik,istenítik közbe nem is ismerik-_-' már láttam hogy 5 éves és 16 éves is belevan zúgva.ez már beteges.mindenhol azt a kis nyomit látom már a csapból is ő folyik?mit esznek ennyire rajta?nem is helyes.vagy szemüveg kéne nekem?O.o annyi helyes srác van aki jófej is és elérhető,de nem a tinik 99%-nak az a kis bu.zi kell-_-"

14/L


2010. aug. 5. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én pl nem szeretem én csak a régi számokat szeretem edda bikini queen stb :)
2010. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megértelek, ezen én is sokat szoktam gondolkodni. Nem értem, mit esznek rajta, még hogyha legalább jó hangja lenne, vagy helyes lenne, de olyan mint eg 12 éves kisgyerek. Nem értem, hogy ő hogy lehet tinibálvány. Még a Jonasékat megértem, ők tényleg helyesek-Bieberhez képest-, de nem értem, hogy miért szeretik annyira....


15/L

2010. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Miért "homoszexuális" attól, hogy te nem szereted?

Neked nincs kedvenced? 100%, hogy tudnám őt is kritizálni. Nem, nem vagyok szerelmes Justin Bieberbe, és nem vagyok vadállat-rajongó, de ugyanolyan szánalmas, amit te csinálsz. Ő dolguk, kit szeretnék, az már a te dolgod, hogy neked ki jön be.


Amúgy meg kérdésedre válasz:

- szerelmes számai vannak ami sok mindenkinek bejön

- kisfiús, aranyos arc

- jó öltözködés/stílus


Mielőtt félreértenéd, nem akartalak megbántani, de szerintem téged is bántana ha ócsárolnák a kedvencedet.

2010. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

engem nem érdekel ha ócsárolják a kedvencem,ha nekik ez jól esik x)

azt nem értem hogy mi annyira jó benne-_-" amiért már ölni tudnának egyesek.röhej!!!

2010. aug. 5. 20:48
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

justin bieber tipikus tiniálom.

nem néz ki olyan rosszul,tisztességes srác[még elviekben szűz és én azért elhiszem,mert nem éppen az a nyomulós gyerek,csak a klipekben]

amúgy meg te miért utálod?te sem ismered.

és mindig van egy tini sztár akit imádnak.most justin az.

régebben a tokio hotel volt.mindegyiknek volt egy rajongó és egy utáló tábora.2 év múlva lesz egy új srác akiért majd megvesznek a csajok.

2010. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

"[még elviekben szűz és én azért elhiszem,mert nem éppen az a nyomulós gyerek,csak a klipekben]"


ez komoly???ezt te sem gondoltad komolyan szerintem......

más amit a média állít be és más amit csinál az illető..


Amúgy hogy a kérdésedre válaszoljak kérdező, ne izgasd magad, addig jó míg nem mész a tömeg után gondolkodás nélkül...:)

2010. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg mindenkinek más az ízlése:)

Te mást szeretsz mint ők (helyesbítve mint mi mert én is nagyon szeretem xD)

Nincs neked semmi bajod,csak neked nem az aranyos kisfiús arc jön be ezek szerint:)

Amúgy én is szeretem de a "normális elérhető " srácoktól is szeretek valakiket:)

Szóval Justint szeretem mint sztár de aki tetszik az teljesen más átlag ember akiért bármit megadnék:)

2010. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát Úristen...Neked mi bajod van avval,ha valaki rajong valakiért?! Biztos te is szeretsz nagyon pl. egy sorozatot,vagy a twilight-ot,vagy bandát vagy bármit...

Amúgy meg nem vagyok teljesen oda érte,de szerintem is jól néz ki és jó a hangja is.De attól hogy szeretem a számait attól nem kell lefikázni,nem a te ízlésed és akkor mivan?!


Nem értem a kérdésedet,ennyi erővel kiírhatnád azt is,hogy Pistike szereti a sárgarépát,én mért nem szeretem?!

2010. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én is útálom Justin Biebert :P És én sem értem mások miért istenítik, és szerintem sem helyes xD Meg kb velem egykorúnak néz ki :D


13/L

2010. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
azért utálom mert olyan mint egy lány x) és a számai is rosszak.pedig mindenki szerint remek ízlésem van a zenéhez:P
2010. aug. 6. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!