Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Leheet hogy bennem van a...

Leheet hogy bennem van a hiba, de nektek jó így?

Figyelt kérdés
Én eléggé nagyszájú és bevállalos lány vagyok és sose fogom megérteni azokat akik olyan kérdéseket írnak ki hogy:"hejtelen lenne ha 13évesen barátom lenne?"Mért lenne hejtelen?Nem lenézésböl,gunyolodásbol irom ezt hanem csak szeretném megérteni azokat a visszafogott félős lányokat akik ijesmiket irnak ki.Miért vagytok ijennek?Jó nektek így?nemszeretnétek kinyitni a szátokat?Nem hiányzik néha hogy a középpontba legyetek?13/L
2011. aug. 13. 15:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért,csak siettem.:)
2011. aug. 13. 15:57
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

tudod van a j és van az ly

először is tanuld meg, hogy mikor melyiket használjuk

amíg ezt nem tudod addig te csak ne szólogass be senkinek

2011. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
8 "j" hangot tartalmazó szóból 4-et írtál jól. Gratulálok, nagyszályu bevállalós lány.
2011. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Milyen ügyben kéne kinyitniuk a szájukat?? Mi köze van a szájkinyitásnak (felszólalásnak) ahhoz hogy megkérdezik nem e korai az hogy barátjuk legyen? Nem értem....:S
2011. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

az a 13 éves akinek nincs barátja ennyi idősen, még közel sem visszafogott félős, hanem egyszerűen még gyerek és a korához méltóan viselkedik, nem sz.pja minden hétvégén más pasi farkát.


Te meg inkább járj be nyelvtan órára és tanulj meg írni.

2011. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%

16,28 látom te is lógtál nyelvtanóráról.


"nagyszályú"... szerintem j-vel írandó, de szóljatok, ha nem így van.

2011. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
most képzeld csak el milenne,ha mindenki nagyszájú lenne.nem mindenki lehet olyan,mint te.én is szégyellős vagyok,de,ha valkit utálok,azt megsiratom a szavaimmal,néha legszivesebben meg is ütném azt akit utálok.13/L
2011. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

Azért vagy nagyszájú és bevállalós szerinted, mert pasizol??!

hát én mindjárt besz.rok.xddd

2011. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Én sem vagyok antiszociális, sőt elég sok ismerősöm van, barátom is van, de belátom, hogy nem mindenki olyan, mint én. Ha neki úgy jó az élete, ahogy van, élje úgy.


13/L

2011. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Eddig csak kettő értelmes választ láttam,olyat ami a kérdésemre válaszol.Ammeg ki beszélt itt a pasizásrolxDDDD megkimélhetnétek a nyalvtanórás.és a beszologatos válaszaitoktól mert nem vagyok kiváncsi rájuk én csak magadat minösited vele gratulálok!:)Nem azért kérdeztem hogy ezzel ba_sztassalak titeket,hanem egyszerüen annyi,hogy szeretném megérteni miért jó ilyennek lenni:D
2011. aug. 14. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!