Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez normális, vagy...

Szerintetek ez normális, vagy velem van a hiba?

Figyelt kérdés
Van egy csaj osztálytársam(14 éves) aki már tényleg 11 évesen pasizott,azóta cigizik(ENGEDIK NEKI) és 12 évesen már bedrogozva b*ták össze-vissza.Minden héten más pasija van.A szülei hetente adnak neki 10-15 ezreket, hogy elmenjen a kocsmába.A csaj azt hazudja a pasijainak, hogy már 16 éves...én ezt nem értem..Komolyan erre buknak a mai pasik illetve ilyenek a szülők? Én örülök ha néha kiengednek este 7-ig...15/L
2011. aug. 12. 20:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdés az akart lenni, hogy "vagy bennem van a hiba".:$$
2011. aug. 12. 20:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális!! De az sem hogy alig engednek el 7ig!!
2011. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a tanulmányi eredményem miatt nem mehetek.:)
2011. aug. 12. 20:44
 4/13 anonim válasza:
100%

Hát ez nagyon nem normális így.. Nem hiszem, hogy a lánnyal van a hiba, hanem a szüleivel. Milyen szülő az, aki ilyet megenged? Nálam 11 évesen az volt a pasizás, hogy puszi arcra, azt cső. Nem is pasizásnak hívtuk, hanem inkább csak nagyon jó barátságnak, de én a mai napig nem pasizom, sehogy. 11 évesen még csak nem is mertem arra gondolni, hogy cigizzek, rá se néztem a cigire, sőt most sem. A velem egyidős lányok már piálnak, pasiznak, cigiznek, drogoznak, diszkóba járnak és 10 centis sarokban és akkora szoknyában, amiből kivan a seggük, kelletik magukat az utcán. 13 vagyok, ha ittam is, csak egy kortyot (pezsgő és sör, más nem) és azt is anyámmal/apámmal, mert megengedték. Nem cigizek és nem drogozom, nem volt még semmilyen pasim, nem járok magassarkúban és miniszoknyában, jó nekem a tornacipő és a csőgatya, és még soha nem voltam diszkóban és szerintem semmit nem hagytam ki.

13/L

2011. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem normális hogy valaki így viselkedik ennyi idősen. Én lenézem az ilyen kis tini p*csákat. De azokat is akik meg azzal akarnak kitűnni hogy ők mennyivel különbek náluk.
2011. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
FAIL :D
2011. aug. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dehogy normális. Sőt óriási szégyen, hogy vannak ilyen gyerekek!
2011. aug. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem normális, habár.. Lassan kezd az lenni. :/


De az elég durva, hogy hétig engednek csak... Megbuktál vagy mi? Engem kiengednek 8-ig bármikor, és néha még kilencig is...

13/F

2011. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De szar én 11ig kintvagyok simán 13 évesen. F
2011. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen megbuktam....:|
2011. aug. 13. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!