Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért viselkedik így a húgom?

Miért viselkedik így a húgom?

Figyelt kérdés

14 éves,szüleinkkel alszik,disney csatornát nézi (Hanna Montana meg ilyen sz*rságok)nem mer megnézni egy horrorfilmet sem, se reggel,se nappal,se este se 10 ember társaságában...

Ha egy fiúnak tetszik akkor rendkívül bunkón viselkedik vele,elutasító, legyen az bárki.

Volt már,hogy egy fiú köszönt neki és ő meg úgy gondolta,hogy csak azért köszönt neki,hogy "lejárassa" és nem köszönt vissza neki.(Ott voltam,szerintem teljesen normális köszönés volt,nem tudom ő hogy gondolta)

És így teljesen lerázza az összes fiút.

Már nekem is kezd ciki lenni ha vele megyek valahova,hogy bunkón viselkedik.

Meg mindenre azt mondja "előbb te" pl.előbb te menj be a boltba,előbb te köszönj, stb....

Szerintetek miért ilyen??


2010. aug. 5. 21:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és vannak ruhák amik amúgy jól állnak rajta , tetszene másoknak is,de ő azt mondja hogy ez sz*r.

Szégyenlős az biztos, de 2 olyan ruhája van amire azt mondom,hogy jó, és nem valami ócska darab.

Volt hogy az én pólómba ment iskolába ami már kicsi volt rám.....(fiú vagyok)

Szerintem azért nem hord normális ruhákat,hogy ne vonza a fiúkat,mert szerintem nem tud velük mit kezdeni....

2010. aug. 5. 21:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamasz,szégyelli a testét.Én begörnyedve jártam,ne lássák a mellemet.Anyukám párszor hátba vágott,s sokat beszélgettünk a "problémáimról",gondolom úgy érzi nincs kinek elmondania,férkőzz a bizalmába,csajos napot tartsatok,mondd el neki pár cikis történetedet,érezze nem ő az egyetlen ,lázad,legyél a barátnője,aki meghallgatja,s erről biztosítsd,ha bármi van hozzád bátran fordulhat.
2010. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,csajos nap,barátnő idéző jelben,nem tudtam,hogy fiú vagy,a többi mehet.
2010. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
szarügy :D:D én is 14 éves vagyok. :D lennék a hugod. :D:D elhiszed hogy én meg túl sok lennék neked? minden héten buliba megyek meg minden. :D olyan tipikus fiatal kis party ribanc vagyok. :D kb xd:S:D nem, nem vagyok rá büszke. :D csak úgy érzem, hogy én meg már a másik véglet vagyok :):/
2010. aug. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lennék a tesód én is.

Az enyémet ilyen dolgok nem nagyon érdeklik.:S

Dicsérd valakinek akkor amikor tudod hogy hall,de ő nem tudja,hogy te tudod hogy hall(ha érted) mond pl. hogy milyen jól néz ki meg ilyenek.Attól lehet hogy magabiztosabb lesz.

2010. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!