Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért viselkedik így a húgom?

Miért viselkedik így a húgom?

Figyelt kérdés
A húgom 9 éves. Önző, flegma, felesel mindenkinek és egyfolytában duzzog...Ha igaza van, ha nem. Mondjátok, miért van ez ? Hogyan kell lereagálni az ilyes fajta viselkedését ? Könnyen felhúzom magam rajta az a baj.
2010. aug. 9. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A válasz egyszerű . Azért mert 9 éves :) , ne törődj vele, az a legjobb megoldás . Okos enged, szamár szenved stb. :D
2010. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
azért ilyen mert gyerek. probálja magára felhivni a figyelemt és azt akarja hogy nagy legyen. hálistennek hogy nekem nincs se hugom se öcsém. nekem abszolut nincs türelmem és biztos h 2perc alatt felhúznának. nem szeretem a kicsiket.
2010. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez vmi más sztem. Egyik kislány sem ennyire flegma, bunkó, önző, lekezelő és egoista idegbeteg. Ez miért van ? Olyan különc...
2010. aug. 9. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a szüleid elkényeztették? Azok a kislányok szoktak így viselkedni.
2010. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiskamasz. Állítólag már van ilyen is..
2010. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Apám elkényeztette, de anyám nem. Végülis a nyafogásával mindig elért mindent, ez a kis majom. :P
2010. aug. 9. 21:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ez itt a problema, a nyafogasaval elert mindent. (10 eves kislany anyukaja vagyok amugy). Legkozelebb, ha igy tesz, szepen fordits neki hatat, hatarozottan, azon majd megutodik. De sajnos ha valaki a csaladban tovabb kenyezteti, akkor semmi esely a valtozasra....
2010. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es nem "azert ilyen, mert gyerek", meg mert kilenc eves. Hanem kisse el van nevelve (valaki altal).
2010. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Legjobb megoldás ha nem foglalkozol vele. Nekem is van egy ilyen 9éves mostohatestvérem. Annyi különbséggel hogy fiú. Nem szabad vele foglalkozni mert a hisztijeit arra használja,hogy látja hogy el tud vele érni dolgokat bizonyos embereknél. De tényleg mindenkinek változtatnia kell mert különben nem fog változni.Ha valamiért hisztizni támad kedve és akar valamit egyszerűen és határozottan rá kell vágni h : NEM!! és hátat fordítani neki. Rá kell hagyni, egy idő után rájön h fölösleges hisztizni mert nem ér el vele semmit!
2010. aug. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!