Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A húgom mostanában csak mell...

A húgom mostanában csak mell alatt bő, illetve fekete felsőket hajlandó hordani, "széles vagyok" címszóval, holott szerintem teljesen jó alakja van. Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ha neki így kényelmes akkor, hagyd. Lehet, hogy tényleg jó az alakja, de neki így nagyobb önbizalma, kényelemérzete van, úgysem tudod meggyőzni erről. Legalábbis szerintem.
2011. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos a modellvilág elég rossz irányba befolyásolja a kamaszlányokat. Meg kell vele értetni valahogy, hogy ő úgy jó ahogy van.
2011. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Első, lehet, hogy igazad van, bár neki így sincs egyáltalán önbizalma, próbálja elrejteni magát. :,s

Második: az biztos, hogy nem a modellek hatására lett ilyen, mert ő úgy, ahogy van, leszarja a divatot, a sztárokat, mindent. Ha nem tűnt volna fel, pont az volt a kérdésem, hogy hogyan győzzem meg, hogy jó az alakja. :D Egyébként tényleg jó, 166 centi magas, a dereka 68, a csípője pedig 77 centi. Félreértés ne essék, nem arról van szó, hogy odamentem hozzá és lemértem (:D), hanem ő panaszkodta, hogy ennyire széles a dereka is.

2011. aug. 27. 13:01
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős lehet a húgod, de szerintem nem kell aggódnod, mert kinövi. Az én húgom számos ilyen korszakon ment keresztül, pedig ő is irtó csinos. Ő volt már rocker, volt, hogy nem lehetett egy agyonhasznált tornacipőt lerángatni a lábáról, vagy éppen mindig kendőt hordott a fején. Ezeken a legtöbb tini szerintem átesik, mert keresik a stílusukat. Viszont az én húgom ma már 20 éves és nagyon nőiesen öltözik, szépen kiemelve az alakját.

Vagy itt vagyok én: volt, hogy állandóan motoros bőrdzsekit hordtam rózsaszín (!!!) tornacipővel. Hát mondanom sem kell, hogy ezeken ma már csak nevetek.:) Szóval szerintem ne aggódj, valószínűleg kinövi.

2011. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Úgy is kinövi ezt a korszakát :) ! Ne aggódj ! Mondogasd neki inkább mindig hogy de szép vagy stb ... :) !
2011. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. =) 12 éves a húgom, és neki is volt néhány korszaka. Tavaly el nem tudta volna képzelni magát baseball sapka nélkül kint az utcán. :D De legalább ahol le kellett, ott levette. Aztán KILENC évesen emo volt több, mint egy évig, bár az öltözködésére ez nem hatott ki. Az volt benne egyedül jó, hogy teljesen tisztában volt már akkoris azzal, hogy nem minden emo vágja fel az ereit, nem feltétlenül kell úgy öltözködni, ahogy a stílus kívánja, mindent tudott a saucy és a scene emoról is, szóval nem csak kitalálta, hogy ő emo, a szüleinkkel sose tudott volna máshogy viselkedni, mint előtte, és most utána, szóval ők nem is sejtettek semmit se. De azért zavart. :D Amúgy kb. 2-3 éve kezdte el érdekelni, hogy hogy néz ki, és azóta is rondának tartja magát. Nem tesz ki semmilyen közösségi oldalra, se msn-re vagy skypera képet magáról, mert attól fél, hogy kiröhögik. Amikor találkozott egy netes barátnőjével és csináltak közös képeket - a barátnői nem ilyenek, így akkor csinált először -, akkor nem engedte, hogy a barátnője bárkinek is megmutassa a képeket, bár először ki akarta őket töröltetni. Szerencsére nem álszerény, szóval nem hangoztatja magáról, hogy ronda, arra várva, hogy ellenkezzenek vele, kerüli a "márpedig te szép vagy" (mármint a húgom) témát, mert utálja, hogy azt magyarázzák neki, hogy igenis szép. Sajnos nem hiszem, hogy hamarosan elmúlik ez a korszaka. De segítséget még mindig nem kaptam. :S
2011. aug. 27. 17:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

14:26 vagyok

Én is azt hittem, hogy a húgom csak fekete ruhákban fog járni élete végéig, de 3(!!!) év után kinőtte. Soha ne mondd, hogy soha.:) Ő sem tett ki soha képet magáról sehova, csak most van kint egyetlen egy képe az egyik közösségi oldalon meg msnen. 168 cm és 47 kg, de szerinte nem csinos, de hála az égnek eljutott oda, hogy már fogyni nem akar. Mi már azon is aggódtunk, hogy nehogy anorexiás legyen. Szóval nem sok mindent tehetsz szerintem, csak annyit, mint mi, hogy gyakran elmondod neki, hogy milyen szép és csinos. 12 éves! Még rengeteget fog változni és még lesz jópár korszaka, szóval nem kell aggódni érte. Én azt szoktam csinálni, hogy mikor látom, hogy húgom nézegeti magát a tükörben és látom, hogy nem tetszik neki amit lát, akkor váratlanul mondom neki, hogy milyen szép ma!:) Olyankor mindig jobb kedve lesz és már mosolyog is.:) Tehát ez a legtöbb, amit tehetsz, de nem is kell mást, csak építsd az önbizalmát ilyen módon.

Ami még nálunk bevált az az, hogy (bár nem túl szép dolog) kiültünk a városközpontba és együtt kritizáltuk az embereket és ezáltal is rájött, hogy mennyire nagydarab és elhanyagolt emberek vannak a világon még az ő korosztályában is. Szóval csak pozitívan!:)

2011. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Huhh, az én húgom sose akarna fogyni. Nem az a baja, hogy kövérnek látja magát, mert ő is tudja, hogy nem az, hanem olyan - még - az alkata, hogy nem csak a csípője, de a dereka is széles, amin ugye nem tud változtatni. Aztán az arcát is rondának tartja, de ő is elmondta, hogy fura, mert külön-külön szép a szeme (csak szerinte kicsi), kicsi pisze orra van és tök szép szája, csak úgy összeségében nem szép az arca. Gondolja ő. Ha mondom neki, hogy igenis nagyon szép (tényleg szebb, mint én 12 évesen), akkor azt mondja, hogy elhiszi, hogy így gondolom, de csak azért tartom szépnek, mert a testvérem. Mi is szoktunk olyan gonoszak lenni, hogy kibeszélünk egy-egy ápolatlan és ronda embert, de ez se segít rajta, mert tisztában van azzal, hogy vannak nála sokkal rosszabbul kinéző emberek, de kevesebb, mint akik szebbek. Nehéz eset. :,s
2011. aug. 27. 18:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Hagyd,ha neki igy jo,hadd hordja,neki még nem alakult ki h a derék keskenyebb,csípő szélesebb,és ezért látja így.
2011. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem minden lánynak/nőnek van homokóra alakja. Vannak téglalap, alma, körte, stb. alkatúak is. Abban biztos vagyok, hogy nem homokóra alkat, mert a válla szélesebb, mint a csípője. Viszont így is szép..
2011. aug. 29. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!