Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 12 éves kislányom szeretne...

A 12 éves kislányom szeretne gyantáztatni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A 12 éves lányom néhány napja bejelentette, hogy szeretne gyantáztatni a bikinivonalán és a lábszárán, mert neki állítása szerint „ciki”, hogy szőrös. Mit mondjak neki, ennyi idősen ez nem korai?

2020. szept. 3. 18:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Akkor vegyél neki, borotvát.
2020. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Engedd neki. A borotva sem jobb, mint a gyanta, és igen, tényleg baromira ciki tud lenni pl. öltözőben, ha valamid szőrös.
2020. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%

ne vegyel neki borotvat ! vidd el kozmetikushoz, ha nagyon zvarja, majd o legyantazza a labat szakszeruen (bikinivonal szerintem is korai, plane hogy vegetert a strandszezon), de ne hagyd hogy borotvalja maganak, mert en is azt csinaltam, es most annyira megerosodott a szorom, hogy csak sznevedek vele, ugyanis nagyon erzekeny a borom, es mindentol kipattog.

a legtobb lany ilyen idos korban kezd el szorteleniteni, plane ha sotetebb neki, megetem hogy zavarja, raadasul ilyen korban a gyerekek eleg kegyetlenek, siman kicsufoljak azert mert valaki szorosebb...


19L

2020. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem korai. Engedd meg! Most dől el, hogy a jövőben elmeséli-e neked az ilyen jellegű változásokat az életében vagy sem. Ha nem leszel partner, akkor meg lesz az eredménye. Nem tiltani kell, hanem beszélgetni, támogatni, megoldani a dolgokat. Ha neki szőrös marad a lába, de cserébe máskor nem mondja el, ha valami feszélyezi, mert nem tekint rád barátnőjeként, akkor mennyivel leszel előrébb?
2020. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

Borzasztó ciki ha kilóg oldalt az öltözőben..

Én 11 évesen kezdtem a hónaljammal és a lábammal miután az egyik fiú kicsúfolt, pedig olyan kis finomszőke szőröm volt...

2020. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
33%
A bikini vonal szerintem 12 éves korban még szükségtelen, elég, ha ollóval levágjátok annyira, hogy ne legyen szembetűnő. A lábát simán gyantáztathatja :)
2020. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező. 12 éves koromban a legnagyobb tavaszi verőfénys melegben hosszú farmerbe kellett járnom suliba. Vastag, hosszú lábszőröm volt mert a vaskalapos anyám elvert volna, ha leszedem. Muja kislányként inkább elviseltem a tesiórai cikizéseket.

Kérlek ne tedd ki ennek a gyerekedet :(

2020. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Egyaltalan nem korai, meg a bikini vonal sem! En is kb ennyi idosen kezdtem borotvalni magam mindenhol, mert kinos volt az oltozoben, ha valaki szoros. Es meg titkolnom is kellett anyam elott, mert egyaltalan nem volt ebben tamogato, nem ertem miert, hiszen o is szortelenit a mai napig.
2020. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
El vinném legyantáztatni, és mindenhol ahol ő szeretnè. Nem.is tudom mi baja van annak akinek ez nem evidens
2020. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

Elvinném a kozmetikusomhoz, ahová én is járok.

Lebeszélném a borotváról és egyebekről, a gyanta jobb.


Szerencsére nem vagyok vaskalapos, én is voltam ennyi idős, nekem is ciki volt.


Kolléganőm kislánya is 11 évesen kérte, neki is kínos volt már az öltözőben. Ők is gyantáztatni járnak, de most be akarnak ruházni egy villanófényes gépre.

2020. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!