Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 12 éves kamasz fiú már...

Egy 12 éves kamasz fiú már megnézi az utcán a jó nőket, vagy ez mikor alakul ki a fiúknál?

Figyelt kérdés
Észre veszi ha egy nála idősebb, 18-25 év körüli nő csinos? Mikor kezdődik el egy fiú életében, amikor elkezd érdeklődni a csajok iránt?
2020. máj. 9. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár már ennél fiatalabb korban is. 18/F
2020. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb is. Eleinte nem is feltétlen szexuális töltettel, de olyan 10-11 évesen már simán tetszenek nekik a lányok. Nem csak 18-25 évesek, fiatalabbak is.
2020. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Az ovisok is látják ki a szép és ki nem.
2020. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Derwer ***** válasza:
100%
A 6hónapos fiam nyivákolt már pár perce de mikor csajok voltak a közelben elhalgatott. És utánuk fordult. :P xD
2020. máj. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszaemlékezve a gyerekkoromra és az ilyen korú fiú osztálytársakra: IGEN. Sőt, ilyenkor már önkielégítenek is és állandó téma a szex.
2020. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor 3.-os voltam suliban olyan szerelmes voltam egy lányba hogy csak na..leveleket írtam neki meg minden.

Kb 10 éves lehettem szóval ja. Ilyen 10-11 körül már bőven érzékelik a másik nemet a kis srácok.

2020. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ovis fiam is megnézi. Sőt, szívesen szóba is áll velük.
2020. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Justordinaryboy ***** válasza:
Ha, a csajok iránt... sosem lehet tudni. Azért a proli “műhelyes” erotikus naptárakat ne erőltesd rá... tapasztalat... :Ddd
2020. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 10 évesen sasoltam a velem egykorú kis csajokat és az idősebbeket is. Egy szép lányt egy fiú 10 évesen is megnéz még akkor is ha ez nem tűnik fel a kislánynak vagy a lányoknak mert próbálja a kis sárác elrejteni hogy pl megnéz egy szép popsit. Az én gyerekkoromban a kislányok is tangát viseltek a szépek és szexiseket, és szoknyát nyáron, hülye lettem volna nem meg nézni. Tudod kérdező mindent a szemnek semmit a kéznek, kivéve ha a lány vagy a fiú is ennek ellenkezőjét akarja. Amúgy nekem is volt olyan hülye osztálytársam hogy elment mellette egy szép kislány amikor 11 évesek voltunk és ő előbb megnézett mondjuk az ablakon át látható sportkocsit mint a mellette elmenő szép kislányt. Valahogy nem tudom azt elképzelni hogy egy 12 éves ne nézné meg a kislányokat vagy tőle nem sokkal idősebb lányokat, ha nem mutat a lányok iránt érdeklődést ennyi évesen az lenne a probléma.
2023. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!