Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11-12 éves szerelmes gyerekek?

11-12 éves szerelmes gyerekek?

Figyelt kérdés
Beleolvastam a 11 éves lányom csetelésébe, és nagyon vegyes érzéseim vannak. Egy 12 éves fiúval halál szerelmesek egymásba, és állandóan messengeren romantikáznak, szerelmes rajzocsķákkal, versikékkel, és arról beszélnek, hogy fiatalok-e vajon a csókolózáshoz. Nem tudom, mit kéne éreznem, gondolnom most. Nagyon zavarbaejtő a felnőttes minták, szófordulatok gyakorlását látni rajtuk. Azt hittem, ez majd csak később jön. Én is elég korán kezdtem, de nem ennyire. A ti gyerekeitek milyenek e téren 11-12 évesen? Ti hogy állnátok egy ilyen szituációhoz?
2020. szept. 28. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Túl sokat neteznek, és onnan szedik össze ezeket a dolgokat a kistinik. EGymásra is rálicitálnak - szerintem marhára nem egészséges dolog.... Koravének...
2020. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel nincsen semmi probléma. A helyedben inkább elgondolkodnék azon hogy miért olvastam bele a 11 éves lányom beszélgetésébe... Egy 1 éves lánnyal már nem kéne ilyet csinálni már nem kéne ilyet csinálni, valaki ennyi idősen már menstruál.

Szerintem viszont beszélgess el vele a témáról. Pl. (ne túl feltűnően) kérdezd meg hogy van-e olyan fiú aki tetszik neki.

2020. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. 38 vagyok, de már nekem is volt ilyen 11 éves koromban, csak mi még papír alapon leveleztünk. Ez az élet rendje.
2020. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
12 lesz a lányom nemsoká, és egyáltalán nem érdeklik a fiúk még. De nem is olvasok bele a messengerébe...
2020. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is 12 évesen volt az első barátom, fogtuk egymás kezét meg csókolóztunk, na bumm. Nem fogom a lányaimnak sem tiltani, ha ilyesmi idősen pasizni akarnak, okosak, tudom, hogy nem fognak hülyeséget csinálni.
2020. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Mit kéne érezned? Szégyent, amiért beleolvastál szegény kislány privát beszélgetéseibe. Ez még gyerek szerelem, hidd el, ha normális értékrendre tanítottad a gyereked, nem fognak a puszinál többet csinálni.
2020. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Lassan 30 leszek, de az én osztálytársaim között ennyi idősen már petting is volt, de az egy elfajzott környék.
2020. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2%
Nekem a legjobb barinőmnek már van pasija de eléggé megváltozott bevallom
2020. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Semmi baj nincs ezzel.

Mondjuk sokat elárul,hogy milyen szülő lehetsz,hogy csak úgy lazán bele olvasol a lányod telójába.

2020. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Szerintem rendben van. Én 8 évesen voltam először szerelmes és a lány is szeretett. Volt hosszabb szájrapuszi is. (Bár annyira régen volt, hogy már csak a tényre emlékszem, hogy egyáltalán volt, de hogy milyen volt azt már nem tudom.) Arra viszont tisztán emlékszem, hogy amikor nem akart többet átjönni akkor hetekig sírtam esténként.

Most 20 éves vagyok és valahol legbelül még mindig hiányzik. Legalábbis az akkori "változata". Lehet ha most megismerném kiábrándulnék belőle.

2020. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!