Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért itélik el sokan azokat...

Miért itélik el sokan azokat a gyerekeket, akik 15 év alatt szerelmesek, esetleg "járnak"?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon aranyos tud lenni, pedig én 11 vagyok, és egy 8-os fiúba szerettem bele (elég szar helyzet, de olyan édes. *-* Ráadásul nem is néz ki 14-nek, max. 12-nek) Van néhány olyan lány ismerősöm, aki nagyjából velem egykorú és van "barátja". Miért nem lehet attól valaki szerelmes, hogy kicsi? És miért piszkálják sokan őket?
2010. nov. 1. 16:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem azzal van a baj, hogy 12-13 évesen szerelmesek, hanem azzal, hogy egyeseknek már most a pasizáson/csajozáson jár az eszük, és a 13-14 évesek már orrba-szájba b*sznak manapság.
2010. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

De nem minden lány ilyen. Nekem se jár a pasizáson az eszem, de olyan helyes az a fiú...Kár hogy nyolcadikos.

Amúgy csomószor láttam olyat, hogy valaki abból kiindulva, hogy 10-11 évesem "pasizik", kitalálta, hogy később már b.szni fog mindenkivle, ribi lesz, tetkót csináltat, teelaggatja magát piercinggel és felnőtt korára egy kurvą lesz. És mindez abból, hogy szerelmes!

2010. nov. 1. 16:50
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Egy szóval nem mondtam, hogy minden lány ilyen. Sőt, nem is csak a lányokra céloztam, hanem a fiúkra is.

Mellesleg az előbb leírt szöveged (az értelmezésem szerint) a szögellenkezője annak, amit a kérdésedhez írtál.

Amúgy te tényleg szerelmes vagy, vagy csak tetszik a srác?

2010. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem félreértettél. Ugyanis azt írtam, hogy MÁSOK gondolják ezt így.

Nem csak tetszik a fiú, szerelmes is vagyok, már lassan egy éve, egy barlangászati túrán ismertem meg. Sokszor úgy érzem, hogy legszívesbben most a karjaiba ugranék és adnék neki egy puszit...Tegnap előtt is vele álmodtam. Azt kívántam, bár sose keltem volna fel, mert a valóságban sosem történt volna meg az, amit álmodtam. Na de eléggé eltértünk a tárgytól.

2010. nov. 1. 17:21
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Oké, mostmár értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Szerintem nem kéne arra következtetni, hogy r*banc lesz az illető, mert az túlzás. Viszont észrevételeim szerint a korombeliek már pasiznak (csak 1 évvel vagyok idősebb nálad), és én ezt nem helyeslem, és soha nem is fogom.
2010. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Attól függ, hogy mennyire pasizik az illető. Az, hogy direkt hajt arra, hogy legyen barátja, tényleg hülyeség. De ha tetszik neki egy fiú (vagy szerelmes belé) és az illető is így érez, azzal nincsen semmi gond, nem ők határozzák meg hogy kibe szeretnek bele.
2010. nov. 1. 17:32
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Igazad van kérdező énnekem az első barátom 12,5 évesen jött az életembe
2010. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Kövezzetek meg, én akkor sem leszek a híve annak, hogy valaki 11-12 évesen járjon valakivel. Akkor még elmegy, ha tényleg szeretik egymást (máramennyire ez lehetséges ebben a korban), de ha csak "menőzés" céljából jöttek össze, az tényleg nem jó.
2010. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én nem ara gondoltam, hogy valaki azért "jár" vkivel, mert az olyan rajos, hanem arra, amikor tényleg szeretik egymást, és ez lehetséges (lsd: én).
2010. nov. 1. 18:53
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Dante pl 8 évesen lett szerelmes.
2010. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!