Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányom tangát akar?!

Maria43 kérdése:

16 éves lányom tangát akar?!

Figyelt kérdés

Sziasztok

A lányom már régota rágja a fülem hogy ő tangabugyit szeretne hordani mert ciki a sima vagy nem jó a francia, ezer féle magyarázatott hallottam már , . Tudom hogy szexualitásról kell beszélni meg a mai fiatalok hamar változnak érnek de én régimodi vagyok. Ilyen idös lánnyal rendelkező anyukákat kérdezném és akinek van ebbe tapasztalata. Vegyek neki tangát?



2020. szept. 29. 13:05
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
94%
40 éves elmúltam és 14 éves koromtól hordok tangát. Nekem kényelmes, nem szokott fertőzésem sem lenni. A lányom most 14 éves, szerinte undorító a tanga. Ha változik a véleménye, szól és veszünk vagy vesz magának.
2020. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
29 hááát persze, hogy nincs. Már mi is azért hordtuk 16 évesen ezelőtt 15 évvel, mert annnyira kényelmes és praktikus. Ja nem. Azért, hogy jobb legyen a seggunk a farmerben, mert nem látszik a bugyi.
2020. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
12%

33, farmeren keresztül nem sok bugyi látszik.

Egyébként pont azért hordtuk, hogy látszódjon, hogy tangát hordunk, nem "telifenekűt". Visszagondolva sokkal ízléstelenebb volt a tanga, mint a normál bugyivonal.

Egyébként ha MA valaki azt akarja tényleg, hogy ne látszódjon, véletlenül se tangát választ, hanem egy bármilyen fazonú, de lézervágott, azaz varrásnélküli bugyit nude (testszín) változatban. Az az ami tényleg semmin se látszik át.

2020. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
31%
33 na de mikor lekerül... lehet ezt ragozni. A tanga szexi. És nem a kényelem vagy a praktikusság miatt hordják. Egyébként anno se húzta fel mindenki a tarkojáig. Az tényleg ízléstelen volt. De! Attól is megorultek a fiúk. Szoval a lényege ugyanaz.
2020. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
82%

Az én anyám tukmálta rám a tangát 10 éves koromtól. Tetszett is, mert tele volt strasszokkal, pillangós, szájas, cicás.. akkor nem ismertem semmilyen bugyit, csak ami nekem volt meg az auchanban lehetett kapni, fehér, hatalmas..


A tanga olyan, mintha ott se lenne(feszes testen). Egy idő után leesett, hogy ez gyereknek ciki, mikor 12 évesen anyám tangás fürdőruhát vett nekem és kinevettek a többiek..


17 évesen kezdtem magamnak vásárolni, a francia bugyik tetszettek nagyon és a fenekemhez azok álltak a legjobban, de nagyon kényelmetlenek voltak. Most 10 évvel később kicsit petyhüdtebb a testem, valamiért rosszul érzem magam a tangában, mindenhol bevág, a franciák meg kellemesen összetartanak:)


Az se egy utolsó, hogy mióta a fenekem is borotválom középen és nő vissza a szőr, nagyon kellemetlen ott a tanga izzadt viszketős bevágós zsinórja. Amíg tiniként azt a részt kihagytam szőrtelenítésnél és mivel feszes vékony testem volt nem vágott be, kényelmesebb volt a tanga.

2020. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
2%

Kedves 26 és 30#

Kérdezzetek meg egy nőgyógyászt egész nyugodtan.

Nem, nem kell igénytelennek lenni se olyan balfék idiótának, hogy valaki ne tudja rendesen kitörölni a valagát ahogy írod.. Ahhoz, hogy a tanga a gyulladások melegágya legyen.


Kedves 30#

Örülök, hogy ilyen magas IQ-val rendelkezel 😉 Remélem meg volt a vállveregetés meg a büszke mellmutogatás széles vigyorral, hogy "mekkora beszólást" böffentettél ide 😉🤣🤭

2020. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
93%
Milyen elborult elme von párhuzamot a szex és a tanga között??🤦🏼 Semmi köze a kettőnek egymáshoz, igen is van akinek a tanga a kényelmesebb és emiatt hordja, bármennyire is hihetetlen. Nem mellesleg rengeteg ruha van, ami irtó hülyén néz ki francia vagy sima bugyival, mert telibe átlátszódik a körvonala. Ennyi. Egy 16 évesnek nem is értem miért kell könyörögnie, hogy milyen bugyit hordhasson...
2020. szept. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hordjon, nincs ebben semmi. Én 15 éves korom óta hordok és barátom sem volt, most sincs, szóval az, hogy tangát akar hordani, nem azt jelenti, hogy pasizni akar.
2020. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
81%
Azért abban van valami, hogy a tinilányok szégyellik megmutatni a csúnyának tartott ruháikat, ebben a fehérnemű is beletartozik. Csúnya bugyiban(amit sokan nagy bugyiként írnak le)úgy fog szorongani, hogy kevésbé lesz bátorsága a szexhez.
2020. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
12%
37 nincs borult elmém. Egyetlen gyakorlati értéke a tanganak, hogy nem látszik át. De erre már mint valaki írta ott a lézervágott bugyi. Az meg hogy a tanga kényelmes, ugyanaz, mint a bagó. senkit nem ismerek, akin első alkalommal mikor tanga volt, kényelmes lett volna. (Persze, persze neked az volt, erre ne pazarolj hozzászólást kivétel mindig akad). Egyszerűen megszokod és raszoksz. Utána már persze hogy kényelmes. De alapvetően nem ezért vasarolod meg az első tangadat.
2020. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!