Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek a 14 éves...

Megengednétek a 14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
A lányom ombre ( [link] ) hajat szeretne ballagására. Megengedjem neki szerintetek?

2020. okt. 17. 21:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%
10 de ezen mindannyian atesunk. En azon nevetek, hogy most vagyok 30. Volt már mindenfele színű hajam és most festetek en is ombret, hogy lenovesszem es visszakapják az eredeti hajamat. És körülnéztem és az összes vad hajfestek ismerősöm mostanra hűlt le és festi vissza az eredeti hajszinet. Na hat ilyen ez 😀
2020. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
18%

#11 Persze, és pont ezért ha lenne még egy ilyen korú lányom, akkor őt már 16 évesen is lebeszélném, még elrettentő példa is lenne.

14 évesen viszont semmiképpen nem engedném a hajfestést, főként nem egy ilyen szintű beavatkozást. A rendes ombre komolyan megviseli a hajat a szőkítés miatt. Nem rendeset meg hülyeség csináltatni, mert csúnya lesz.

2020. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
80%
12 de butaság nem engedni szerintem... annál jobban fogja akarni. Tönkre megy, le vágatja, aztán visszanő. Az elmúlt 10 évben nekem már harmadszor van nagyon hosszú hajam és ugyan ennyiszer lett lenyírva is. Ez csak haj. Ha tönkre megy, hat le kell vágni és visszanő.
2020. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
95%

Jelentem én 14, majdnem 15 évesen festettem be a hajam tűzvörösre, lövettem piercinget, és 30 évesen is itt vagyok és élek, rįbanc se lettem, el se kallódtam.

Szerintem akkor aggódj, ha piál, sokat pasizik, drogozik, magatartás problémái vannak, ne akkor ha a lázadás neki kimerül egy igen lightos és jól kinéző hajfestésben.


Hidd el ez nem probléma.

2020. okt. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
100%
Ez már nem különleges haj. Csak nehogy megbánja utána.
2020. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ilyen volt az eredeti hajszínem 10 évesen. :D (Oviban szőke voltam, de bebarnult a hajam, s ahogy nőtt, ombres lett)


Amúgy a hajfestékkel se értem egyeseknek mi a baja. Anyám 30 éves se volt, s már festette a haját, (simán feketére, mert nagyon korán kezdett őszülni), mégsincs semmi baja...


Engedném.

2020. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%

#14 én is 14 évesen 8.ban festettem be a hajam vörösre

és igen... Nem egy ilyen"beavatkozás" fogja megbélyegezni egy lány sorsát 🤦😂


12# azért ez nem olyan h fullba az egész haj szokitve van... Plusz ha olyan valaki csinálja aki tényleg ért hozzá semmi baja nem lesz a hajának!!! Ápolni kell szépen és ennyi... Nem 10 évvel ezelőtt vagyunk...

2020. okt. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
20%

Velem nagyon nehéz dolga lesz a gyereknek, mert én sose festettem még életemben, mert imádom a hajszínem (és így is rengeteg árnyalata volt már aranyszőkétől a vöröses barnán át a majdnem feketéig, mert természetesen is változik). A lányomnak is gyönyörű színű sötét barna és különleges kontrasztot alkot az égszínkék szemével.

Nem örülnék ha elszúrná divatból ezt a különleges harmóniát 🙈

2020. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
18# nyugodtan tilthatod majd neki... De majd akkor nézd meg magad ha pont ezért csak azért is megfogja tenni...no meg ha 18 lesz lehet nem fogja érdekelni hogy te mit gondolsz de ezt majd ő eldönti...
2020. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
1%

19, bübü, mindjárt elsírom magam.

Nyugi, ennél több eszem van. Nekem se tiltották, mégse festettem be. A titok, hogy megfelelő önbizalmat kell kialakítani a gyerekben, hogy ne akarja elcsúfítani magát és meglássa a természetes szépséget magában. ;)

2020. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!