Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok, ha...

Szülők! Ti mit szólnátok, ha egy 14 éves fiúnak, 9-10 éves, de legalábbis kisiskolás, alsós barátnője lenne?

Figyelt kérdés
Az egyik gimnáziumi barátom ilyen. 14 éves és a barátnőjéről nem tudom hány éves, de 4.-es, szóvel vagy 9 vagy 10 éves. Mit szólnátok, ha a fiatoknak ennyi idős barátnője lenne? Beszéltem már vele róla, de azt mondta, hogy nagyon boldog vele és hogy tiszta szívéből szereti, a szüleit meg nem érdekli... Szerintem, nagyon nem helyes ez. Akkor már inkább legyen pár évvel (persze nem sokkal) idősebb barátnője olyan 15-16 éves, mintha kisiskolás... De ez csak az én véleményem. Mi a véleményetek erről?

2020. okt. 22. 17:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem titkolja, mert én ennyi idősen, még azt sem mertem elmondani, ha volt kislány barátom, természetesen szerelemről még szó sem volt, hisz nagyon korai lett volna.
2020. okt. 22. 18:34
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Az lesz a baj ha majd le is fekszenek egymással és a kislany nenedi fogja mert ilyen korban sokaknak fogalmuk nincs a szexrol. Csak nehogy tenyleg a fiú megeroszakolja.
2020. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez sajnos elég meredek. Bár amíg nem volt itt a gyakorin korhatár, simán írtak ki 10-12 évesek is olyan kérdéseket, hogy besírsz. Hogy mondjam meg anyának, hogy szőrteleníteni szeretnék, meg ilyenek. Nőtt rajta 2 szál szőr és már undorodik a testétől...

A lényeg, hogy nagyon veszélyes az a párosítás, ha valaki még a közelében sincs a nemi érésnek és valaki, akiben meg már esetleg dúlnak a hormonok.

#8 - Nem veszed észre, hogy a Te beteg agyad az, ami miatt az ilyenek még ma is léteznek? A tagadással csak azt éritek el, hogy szóba se kerülhessenek ilyenek, mert biztos csak kitaláció, csak mert a fejedbe nem fér be! De ami nincs kimondva, azt hogy lehetne megoldani?! Legalább a pipáidnak lehetne valami üzenete arról, hogy te mész szembe a forgalommal.

2020. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem engedném
2020. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
#12: Ebben az esetben büntetőügy lesz belőle, ha kiderül és a lány szüleit (vagy valakit) érdekli annyira a dolog, hogy feljelentést tegyen. A Btk. külön kitér erre, és a kissrác már büntethető is, mert elmúlt 14.
2020. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igaz... Remélem hamar vége lesz ennek, mert engem is eléggé zavar. Szerintem is az lenne a normális, ha a szülei nem engednék.
2020. okt. 23. 19:01
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
nagyon nem normalis
2020. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
lehet hogy a kislány egyszerüen szeretetet keres, amit otthon nem kap meg. Amíg nincs komoly szexuális kapcsolat belöle addig semmi baj.
2020. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem helyes. Egy 9-10 évesnek semmilyen fiúja ne legyen még (illene az általánost kijárni előbb)de főleg ne egy 14 éves. A 14 éves jövőre 15 lesz,és egy 15 éves fiúnak már egész mások az igényei,mint egy 10-11 éves lánynak. Én biztosan nem engedném meg a fiamnak. Max 13 éves barátnője lehetne 14 évesen,és biztosan elbeszélgetnék vele amíg nem lesz 15-16 a lány,korai...sajnos én is ismerek 11 a 14 évessel párost,a szülei le se bagózzák,engedik :(
2020. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!