Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit reagálnál, ha rájönnél,...

Mit reagálnál, ha rájönnél, hogy a 18 év körüli lányod szerelmes verseket ír, amiket nem mutat meg senkinek?

Figyelt kérdés
Viszont a versek az egyik tanárnőjéről szólnak, aki 50 és 60 év között van. Az tuti, hogy nincs szerelmi kapcsolata az adott tanárnővel, illetve a lányod verseiről nem sokan tudnak, aki viszont igen, az nem tudja, hogy kiről is szól/ki volt a "múzsa"
2020. nov. 10. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, az ő dolga.
2020. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A versekkel semmi baj, sok tini írogat, de ezek kis szösszenetek, persze, hogy nem mutogatják.

A tanárnő iránti érzései sem biztos, hogy szerelmesek, nem lehet, hogy inkább nagyon mély tisztelet, rajongás?

Ha egyértelműen szerelmes versek, akkor nem zárnám ki, hogy most jön rá, hogy a nőkhöz vonzódik. Ez ugyanaz, mint mikor egy hetero lány “szeret” bele a férfi tanárába. Tisztelet, csodálat, szeretet, de ez sem igazi szerelem és erre rá is fog jönni, mikor eljön egy korban, “státuszban” (nem alá-fölérendelt viszonyban) hozzáillő valaki. Legyen az akár nő, akár férfi.

2020. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Minden tinédzser ilyen. A célpont tök mindegy, a szerelembe szerelmes nem egy emberbe. Mivel őt magát nem ismeri. Semmi meglepetés nincs számomra ebben az egészben.
2020. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichotriller novellákat írtam 17 évesen. Nem vagy se beteg se semmi. :) Ez kötött le. Kár ebből messzemenő következtetéseket levonni.
2020. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Derjaderja ***** válasza:
92%

Pont ebben a koromban nekem is volt ilyen nagy rajongásom változó nemű/korú tanárok/edzők, később gyakorlatvezetők iránt. A fiatalabb fickók felé esetleg volt hozzá valami plátói szerelem is.

De ez ilyen példakép keresés. Meg egy csomó nagyívű érzése van ilyenkor az embernek, világmegváltás, együttérzés mindenkivel, ezeknek keres tárgyat.

Szóval én nem szólnél semmit.

2020. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Konkrétan megnevezi benne? Ha jól értem nem. Te miből gondolod, hogy neki írja?


Valószínűleg ez csak szárnybontogatas, anno én is írtam verseket, leveleket, naplót. Bár korabeli fiúról/nak.


A ti kapcsolatotok rendben van? Szerintem hagyd, hogy "titkolja". Mostmár ez bőven a magánélete része.

2020. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!