Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lányom szerelmes lett az...

Repedtsziv kérdése:

A lányom szerelmes lett az exbarátomba. Lányos anyáktól kèrdeznèm, hogy reagálnátok vagy mit tennètek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A lányom 19 èves èn 42. Az exbarátommal baráti viszony maradt amikor szakítottunk. A lányom pótapakènt tekintett rá ès sokmindent megbeszèlt vele. A volt barrátom kihasználva ezt az alkalmat sok beszèlgetès után szerelmet vallott neki.Szerintem a lányom us szerelmes.

Rendezett èletünk van. A lányon èrettsègi előtt áll.Köztünk eddig soha nem volt konfliktus.Mivel kiderítettem mi zajlik a hátam mögött felborult a családi bèke. Fèlek,hogy tönkreteszi a lányom jövőjèt hisz mèg hátra van neki az egyetem.Ha cirkuszolok fèlek hogy elüldözöm. Ha hagyom, fèlek hogy rossz útra tèr.Ti mit tennètek?


2018. júl. 31. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Beszélj az expasival, hogy ha szereti, akkor kilép az életéből, és nem tesz tönkre egy 19 éves lányt. Ha erre nem képes, akkor nem szereti, csak megkívánta..
2018. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon gáz ez a férfi! Szerintem ez tök undorító. Nem is a korkülönbség miatt, hanem, mert a Te párod volt előtte, veled bújt ágyba, a lánynak meg pótapa volt. Ez totál beteges a férfi részéről is, meg a lányodéról is.

Felőlem lehetne akármilyen kedves férfi, jó pasi, hozzám nem érne olyan, aki előtte anyukámmal volt.

Sajnos nem fogsz tudni mit tenni. Ha tiltod, csak tovább fogtok veszekedni. Reméljük, hamar rájön, hogy ez milyen gáz. Próbálj vele normálisan beszélgetni, hogy mégis milyen férfi lehet az, aki veled szexel, utána meg a vele. Szerintem minden normális ember érzi, hogy ez iszonyat gáz.

2018. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha Woody Allen megengedhette magának...
2018. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Érzelmileg fura egy helyzet, azt elismerem. Fordított esetben erre mondanánk, hogy apa és fia luksógorok lettek. :DDD


De ezek a mondataid megdöbbentenek: "Ha hagyom, fèlek hogy rossz útra tèr." "Fèlek,hogy tönkreteszi a lányom jövőjèt"

Te ismered ezt a férfit, nem mi. Olyan ember, akivel rossz útra térne a lányod? Simlis, jellemtelen? De akkor te miért voltál vele? Vagy pont azért szakítottatok, mert rájöttél, milyen ember? De a lányoddal ezt akkor nem beszéltétek meg?

Hogyan teheti tönkre a lányod jövőjét? Olyan ember, aki érzelmileg és/vagy anyagilag kihasználja, aki szerelmes belé? Manipuláló típus? De ha ilyenforma ember, akkor miért nem volt kifogásod az ellen, hogy pótapa szerepet töltsön be? Akkor nem zavart, hogy egy jellemtelen, simlis, manipuláló emberre tekint pótapaként a lányod? Ha meg nem ilyen, akkor mit tesz tönkre a lányodban? Miféle rossz útra téríti?

Ne haragudj, de nekem totál zavaros a történet.

2018. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem extrem undorito a lany, es a ffi is. Fuj, a gyomrom is felfordult. Te meg nehogymar aldasod add rajuk!!!!
2018. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Utolsót osztom, ritka undorito!!!!
2018. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Ez undorító. De nagyon.

En olyat ismerek ahol az anya a lánya volt pasijaval jött össze. Az is gáz.

2018. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Az ismertségi körömben pont fordított helyzet van, a kedves anyuka jött össze a lánya exével. Tényleg felfordul az ember gyomra az ilyenektől.

A lányoddal is baj van, ha pótapaként tekint rá, de beleszeretett.

Szerintem semmiképp se hagyd, hogy ebből bármilyen kapcsolat is legyen.

19 évesen már igaz nagykorú a lányod, de ilyen helyzetben szerintem lehet és kell is cselekedned.

2018. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Ez nehéz fió, és te pontosan látod a nehézségeket. Én sem szeretném tudni, hogy hogy tud csókolni a vejem,a többiről már nem is beszélve. Talán nem is a lányt kellene elővenned, a férfinél próbálkozz a józan észre hallgatni.
2018. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, beszélhetsz mindkettőjükkel, akár külön-külön, akár együtt. Aztán itt a lehetőségeid vége.
2018. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!