Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek hogy sarokcsiszolóv...

Engednétek hogy sarokcsiszolóval vágjon a 12éves gyereketek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 06:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Kockázatos még felnőtt is ráfázik néha, de nem kell arra kézre öt ujjas kesztyű !
2020. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 De La Cruse ***** válasza:
74%

Igen de nem egyedül.

Ha már hozzá ügyesedett akkor is együtt kell dolgozni ha meg már évek vannak mögötte akkor igen.

2020. dec. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
75%
A kézügyességtől függ, sajnos alegtöbb ilyen gép nem érintőkapcsolós. Ha leejti vagy elfarad a keze könnyen baj lehet.Nálznk volt egy idősebb pali aki a comb ütőerét vágta el. Mire kiert a neje a házból elverzett. De persze valahol el kell kezdeni.
2020. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 ProGamer20060328 válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez segít e de:

Én 14 éves voltam vagyok, kifejezetten kétbalkezes, és nekem édesapám nyáron adott sarokcsiszolót a kezembe, és dolgoztam vele, csiszoló és vágókorongal is, főleg ezen a nyáron tanítgatott a maga formájában pár gép kezelésére. Mondjuk ő sose aggódott értem annyira, és nekem nem lett belőle végül is bajom.

2020. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nálunk falun mindig az volt, h be kellett segítenem apuéknak, én 12 évesen csak fúrtam. Akkor nem volt sarokcsiszolónk, de később nekem is kellett használnom. Előbb utóbb rá kell szoktatni, hogy tudja használni. Bár lehet a 12 kevés...
2021. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!