Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tudnék vele kezdeni?

Mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Nos van egy lány az osztályunkban , és hogy finoman fejezzem ki magamat ő kissé agyalágyult , de olyan szinten , hogy ha unatkozik , odajön hozzám , lehord mindennek , utána elkezdi ütögetni a vállamat , de olyan szinten , hogy 2 hétig volt lila. Akkor jó vagyok neki , ha kaját kell venni , és kissé kétszínű ... Engem inkább az ütögetéssel nem tudok mit kezdeni . Lányokat nem bántok , mert így neveltek anyáék , meg szerintem undorító , ha egy férfi megüti a gyengébbik nemet.

Mit tudnék tenni ... már "várom" a tanévet ... jó leszek bokszzsáknak megint ?? Volt már , hogy elküldtem a p*csába , de nagyon nem tetszett neki , úgyhogy annyira háton ütött , hogy egy hétig ott volt a tenyerének a nyoma

(ő 13/L)

Én 14/F


2010. aug. 13. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát megütni semmiféle kép ne üsd meg, egyetértek veled.

Egyedül a szavak segíthetnek, próbálj meg vele kedvesen és nagyon komoly hanggal és arccal beszélni.

Ha nem érti meg csak a csúnya szó marad.

Esetleg ha üt elkaphatod a kezét,vagy finoman oltsd le,hogy milyen gyerekes meg hasonlók.

2010. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , viszont már meg volt az is , amit te írtál ... De nem hat rá semmi ... az ofő meg elintézte egy kis ejnye-bejnyével ...
2010. aug. 13. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ne üssed, meg, de azért fogjad le, hogy ne tudjon megütni
2010. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egyszer tedd már félre ezt a szöveget h lányokat nem ütök meg. egyszer te is ráversz aztán majd megtudja milyen. ha folytatja üssed. hülyébb csak nem lesz
2010. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Amit a harmadik ír,hogy muszáj megütni,hát szerintem az nagyon ciki lenne,mit gondolnának róla a többiek??

Mind a lányok, mind a fiúk.És a tanárok?!

Én még csak húgomat ütöttem meg mint lány,elég hülyén éreztem magam utána.

Pedig megérdemelte.

(jó pár éve volt)

Szóval bármit,de ne üsd meg!

Esetleg van még egy ötletem: kiabáld le mikor valamit csinál,de úgy hogy mindenki hallja és akkor mindenki odanéz,zavarba jön nem tudja mit csináljon és beég.

De lehet,hogy egy nyár alatt sokat változik:)

Rájön,hogy gáz amit csinál,lehet abbafogja hagyni.

2010. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 küld el az édes a.nyá.ba

2 Fogd le . udvariasan magyarázd el neki ,ha még egyszer hozzád mer érni eltöröd a kezét

3 kérdezd meg h mit képzel magáról ki ő?

4 Ha nem kapja összéb magát, lightosan fogdmeg a kezét (szorítsd meg)

ennyi vtam . 15 lány

2010. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D A hangos leordítást kipróbálom :P Hátha szarul fogja magár érezni ... Amúgy van 3 fiú testévre , és azzal is fenyegetőzik ... de leszarom ... XD

És a 3. tanácsát nem fogadom meg ...

2010. aug. 13. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nehogymár szétverjen egy lány. üss vissza most az egyszer.
2010. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12l voltam
2010. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!