Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit csináljak a gyerekemmel?...

Mit csináljak a gyerekemmel? Már napok óta hiperaktív és nem tudok mit kezdeni vele.

Figyelt kérdés
25/N
2011. aug. 5. 12:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
Adj neki olyan elfoglaltságot ami érdekli és kimeríti. Pl.: biciklizés a levegőn, ilyesmi
2011. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
vagy sétáljatok valamerre a friss levegőn,vagy sok kinti játék
2011. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha felétek is olyan jó idő van, mint itt nálam, akkor irány a szabad levegő, jó nagy séták, játszótér stb.
2011. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnád mennyi idős és mit szoktatok csinálni, lehet többen tudnának tanácsot adni. Én sem tudtam a lányommal mit kezdeni pár hete, azóta bevezettük, hogy délelőtt 2 órát, este kb. 3 órát vagyunk kint. MOat nincs semmi gond vele, 1,5 hónapja tanult meg járni, a benti játékok nem érdeklik, de kint teljesen jól el van és kint is lehet vele ugyanúgy foglalkozni.
2011. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2 éves fiú és egésznap rohangál a házban mindenhova felmászik meg ebédnél mindig lehány minket majd röhög...ha meg kimegyünk 5 perc alatt eltűnik :S
2011. aug. 5. 13:44
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Megint egy kamu kérdés szerintem. Mi az, hogy mindig lehány minket majd kiröhög.
2011. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem hallottam: lehány aztán kiröhög... Ha az én fiam hány, akkor utána nincs éppen "röhögős" kedvében... Szóval ez kamu szerintem.
2011. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Játssz vele

foglalkozz vele

tanítsd

egyszóval

NEVELD a gyereked, ha megszülted, mert nem hiperaktív, egyszerűen elhanyagolt, neveletlen.

2011. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A lehány azt jelenti, hogy ledobál.Felénk is szokták így mondani.

A gyerek két éves, ez problémás kor.Nem akarlak elkeseríteni, de lesz még rosszabb is.Már írták, szabad levegőn kell vele lenni sokat.Az eltűnős dolgot nem értem,nem vagy ott vele? Állandóan rajta kell, hogy legyen a szemed, egy percet sem hagyhatsz ki.Hogy tud eltűnni?

2011. aug. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó azt írja a kérdező, hogy lehány minket, akkor csak nem a tárgyakat a hányja le.
2011. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!