Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem osztódó sperma? Lehet...

Nem osztódó sperma? Lehet valamit kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm miatt kérném a segítségeteket! Nem jön a baba már rég óta. Kiderült,nem osztódnak a spermái. Állítólag megműtötték,már, de az sem segített! Azt mondták meleg van a spermái körül, de végül is nem találták meg. Nem tudom pontosan milyen műtéten esett,mert a férjem kérdezte ki, ő meg ugye amennyit ért ehhez!:)

Nem hiszem el,hogy erre nincs megoldás.Hogy kettőjüknek nem lehet gyerekük! Én most kismama vagyok és majd megszakadt a szívem, amikor láttam,hogy néz a pocakomra. Nagyon szeretnék segíteni nekik! Kérlek, ha bármilyen információval tudtok szolgálni, vagy esetleg másnak volt hasonló,kérlek írjátok le!

köszi


2011. szept. 6. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamit félreérthetett, vagy félrehallott az ismerősöd. A sperma nem tud osztódni, nem is kell neki tudnia. Ellenben mozogni igen, különben nem tudja elérni a célját, vagyis a petesejtet. Ha ez sikerül, majd a petesejt kezd osztódni, mert neki meg az a dolga...
2011. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak:

"A férfi meddőség oka lehet a spermium előalakok hibás osztódása, nem megfelelő érése (differenciálódása) vagy az érési folyamatot támogató sejtek diszfunkciója."

2011. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, elolvastam közben. Bocs, ilyesmiről még tényleg nem hallottam. A kérdésben leírva úgy tűnt, mint ha valamit félreértettek volna. Hát, sajnos azt hiszem, ebből sem mostanában lesz tömeges, tb által támogatott kezelési forma:-((
2011. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát biztos hogy nem de olvastam még sok lehetőségről,meg az aloe-vera kúrát is javasolják sokan.
2011. szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hasonló problémánál ismerős pasi méhpempő kúrát csinált három hónapig és sikerült a baba!
2011. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen mert a méhpempöben folsav van és az a férfiaknak is segit!
2011. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de bármit is kezd el szedni, pl. a méhpempőt, azt három hónapig, addig tart a spermium termelődés és kerülje a kádba ülést, csak zuhanyozzon, úgy ne lesz meleg a golyóknak :-)
2011. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!