Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális, vagy már orvoshoz...

Ez normális, vagy már orvoshoz kéne mennem?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy nem rendszeres a menzeszem. 2008 július 20-án jött meg először, szóval már több mint 2 éve. Most 15 vagyok. Van, hogy nincs meg az 5 nap van amikor 15 napig is eltart van amikor már a 15-20.napon megjön és van, hogy hónapokat késik. Tudom, hogy ez így nincs rendben és nem tudom meddig kéne még várnom. A dokitól tartok, meg ennyi idősen nem is nagyon szeretnék tablettákat szedni.
2010. aug. 15. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A 15 napos menzesz az tényleg nagyon sok.És kortól függetlenül,hogy nagyon fiatal vagy,nem jó,ha össze-vissza jön meg a menstruációd.

Nem kell félni az orvostól,nem vizsgál meg,ha te nem akarod.De szerintem azért majd nem ártana felkeresni egyet.(a Heim Pálban nagyon jó doktornő van)

2010. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Szia!


Nyugi,még nem állt be,ez ilyenkor még normális! :)

15L

2010. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még javaslom várj fél-1 évet,és ha addig nem áll be,akkor menj orvoshoz.

Nekem 29-én kell megjönnie,hát majd kíváncsi leszek.Nekem már 4 éve van rendszeresen.Csak 1-3 napot szokott késni,vagy épp előbb jön.

2010. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

18 éves korodig kell elvileg beállnia, de ha nagyon "zavar" akkor keress fel egy tinédzser nőgyógyászt. Ha még szűz vagy, akkor nem fog megvizsgálni!

2010. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kezdetektől renszeres volt, szerintem jobb ha dokihoz mész, ő tudni fogja a választ! Nehogy aztán késő legyen!
2010. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen problémáim voltak és végül kiderült hogy hiába van meg már 3 éve a mensim még mindig fejletlen a méhem,ezért E- és B-vitamint kell szednem minden nap.
2010. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dr. Lovas Györgyi a Heim Pálban hozzáértő, korrekt, jó orvos. Amellett még kedves is, és partnerként kezel.
2010. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz a Heim Pálban, vannak ott iszonyatos hentesek is!!!
2010. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!