Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennének ha egyik reggel...

Mit tennének ha egyik reggel egy 30as pasas jönne ki a 16 éves lányotok szobájából? (Akit előtte még csak nem is lattatok)

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 09:22
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
80%

Elkapnám, megkérdezném, mit képzel magáról, hogy kiskorúak szüleinek lakására jár fel és megfenyegetném, hogy ha mégegyszer meglátom a gyerekem körül, kicsinálom minden lehető módon (nyilván nem megölni gondolom, de mondjuk Facebookon jól le lehet járatni mindenkit).


A gyerekemet meg lekapnám a 10 körméről, mit gondol.


Amúgy nem vagyok begyepedesett, csak azért szerintem mindennek van határa.

2021. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen mindegy, hány éves, a tudtunk nélkül ne aludjon a lányainknál senki, se fiú, se lány...


A korkülönbséggel nem lenne bajom, mi 18-29 felállásban szerettünk egymásba, lassan 20 éve. A legjobb dolog, ami történt velem egész életemben, az a férjem. ❤️

2021. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
98%
A Buckingham palotában laktok, hogy nem tűnt fel, amikor jött a pasi?
2021. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
67%

Engem is az zavarna hogy a tudtunk és kérdezés nélkül hoz haza pasikat és altatja ott, meg dugnak mint a nyulak.


Nem tetszene hogy 30 körüli, de az ellen nem sok mindent lehet tenni, 16 körül a fiúk még nagyon éretlenek. Azért inkább egy huszonévest preferálnék neki ha már idősebb.


A ferfi szemszögéből szerintem undorító, hogy ilyen fiatal lányok jönnek be neki, de ilyenkor mindig emlékeztetem magam hogy mamám 16 evesen ment hozzá a 28 éves nagyapámhoz. Tudom, más idők, de a koruk kb ugyanannyi, és akkor ez nem volt undorító.

2021. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
65%

Elgondolkodnék, mit rontottam el a nevelésben...


Hozzánk SENKI nem jöhet úgy, főleg nem itt aludni, hogy ne beszéljük meg.

Illetve a lányommal is elég jo a kapcsolatom ilyen téren is, szóval mi nem egyszer megbeszéltük, hogy korabeliekkel próbálkozzon, és ezt hál isten ő is így gondolja.


A férfit mindenesetre azzal a lendülettel kivágtak volna a házból..

17 a lányom

2021. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
20%
Megverném
2021. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 Moric15 válasza:
38%

"Lenyesnék" úgy 10-12 centit az "ormányánből" szállásdíj gyanánt.

Közben néhány parasztpofon segítségével elmagyaráznám neki, hogy illetlenség idegen helyen aludni a házigzda megkérdezése nélkül...DDD

2021. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
30%
Hoznám a kasztrálókést.
2021. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
12%
Kasztrálnám
2021. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy szülő megbízik a lányában, és szülőként mindent megtett, hogy egy stabil értékrendet alakítsok ki benne, akkor először is hallgassa meg, miről van szó, mi is történt az éjszaka! Nyilván engem is elkapna a frász, de először is kezdeményeznék egy bemutatkozást, és normális hangon megkérdezném, mikor érkezett a fiatalember, honnan, mióta ismerik egymást. Miután távozott, jöhet a beszélgetés a lánnyal. Nem azonnali vagdalkozás, szentségelés, amíg azt sem tudom, mi van. Azzal úgyis csak azt érem el, hogy ragaszkodni fog hozzá. Aztán az információk fényében elmondanám a saját véleményem.
2021. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!