Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan reagálnál, ha kamasz...

Hogyan reagálnál, ha kamasz fiad egyik haverja nálatok aludna és reggel azt vennéd észre, hogy összebújva alszanak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Az ő ügyük. Akkor is, ha véletlen és csak barátok, akkor is, ha a fiam meleg. Annak örülnék, ha majd őszinte lenne velem, ha már magának bevallotta, de nem erőltetném. Azért drukkolnék, hogy boldog legyen. Amúgy van egy kisfiam, csak még nem tini. Remélem, jó kapcsolatunk lesz majd. N30
2014. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék nem is kicsit. Ha elment a barátja és remélhetőleg olyan a viszonyunk megkérdezném, hogy mi a helyzet. Nem erőltetve, csak természetesen. Ha nem akar, nem válaszol, de éreztetném vele, hogy számíthat rám. Elképzelhető, hogy csak összegabalyodtak az éjszaka, az ember társas lény. Nem feltétlen kell hátsó szándékot keresni mögötte. De az is lehet, hogy melegek.
2014. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is totál meglepődnék, majd később elbeszélgetnék vele, hogy mi a helyzet a nemi identitás terén, és biztosítanám afelől, hogy számíthat rám, és nem kell szorongania vagy titkolóznia előttem.
2014. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit talán meglepődnék, de nem gondolnék arra, hogy meleg. Az jutna eszembe, hogy éjszaka biztos összegabalyodtak.
2014. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Meglepődnék, de rájuk hagynám. Lehet, csak összegabalyodtak, lehet van köztük valami. Azért lehet később puhatolóznék egy kicsit, és biztosítanám a fiam, hogy támogatom, nem ítélem el és beszélhet velem erről, ha úgy érzi.
2014. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Egyrészt nem nézetegetem, hogy alszik a kamasz fiam.

Vagy meleg vagy nem. Majd az idő eldönti és ha akarja elmondja.

2014. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Ez teljesen természetes dolog. Én lány vagyok, tőlem jóval fiatalabb unokaöcsémmel aludtam, reggel az anyja nagy röhögésére ébredtem. Az unokaöcsém nem gyengén markolászta a mellemet és totál rám feküdt. Szerintem azt hitte, hogy az anyjával alszik. Nem találtunk ebben semmi furcsát. A kamasz lányok is összebújnak álmukban. Meg mi is a húgaimmal. Fiúknál miért lenne gáz? Figyeld őket, hogyan viselkednek egymás társaságában és ennyi. Ebből rögtön kiderül. Én biztos nem kérdezném meg, hogy melegvagykisfiam??? Ezzel nagyon magadra haragíthatod.
2014. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nekem ez ugrott be rögtön :)


https://www.youtube.com/watch?v=HdozYziFl5g

2014. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

Megvernem.


Nem zavar ha valaki meleg, de amikor 13 evesen kitalaljak h ok most melegek, az szerintem tulzas. Ha megprobalt nokkel parkapcsolatban elni, e rajott h ez neki nem megy, oke. Megprobalta, de tenyleg meleg.


Na de az h manapsag az osszes takony egymas farkat szopkodja viccbol, hat az nem normalis!

2014. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Azt gondolnám meleg.
2014. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!