Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 13 éves lányoto...

Elengednétek a 13 éves lányotokat egy kb. 45 perces busz útra a barátjával?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 22:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván elengedném. Az semmi, ha agglomerációból járna mondjuk Bp-re mint amúgy rengeteg gyerek, akkor is buszozna ennyit. Épp ideje, hogy önállósodjon.
2021. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
98%

Én elengedném ^^

Végülis ha baj lenne feltudna hívni, nem?

És ha megbízható a barátja akkor tuti biztonságban lesz.

2021. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
10%
Úristen. Hogy engedheted meg hogy a 13 éves lányod ennyi idősen passizzon meg fiúkkal eljárkáljon?majd 2 év múlva ne csodálkozz ha a nyakadon már ott lesz az első unoka.
2021. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
86%

Nyilván ilyen korban nem azért van barátja, hogy minden 2. órában dugjanak, hagyjuk már ezt a középkori nézetet...


Igen, nyilván lehetne még várni vele, de ha jól érzik együtt magukat, akkor másoknak miért bassza ez a csőrét, de most komolyan?

2021. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
18%
utolsó igen, elég a napi egy dugás igaz?:-D 13 éves..dolgoznak a hormonok, senki ne legyen olyan naív hogy azt gondolja hogy sokáig szűz marad a picilány.
2021. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%
24-es vagyok. 12 évesen volt az első barátom, másfél évig voltunk együtt. Jelenleg 16 vagyok és még mindig szűz. (Ezt úgy írom, mintha bárkinek is köze lenne hozzá xd) Szóval jó lenne, ha nem általánosítanánk, mert mindig van kivétel, és ez a téma nem is a kérdéshez kapcsolódik... Senkinek semmi köze ahhoz, hogy az anyukája miért engedi, hogy barátja legyen, nekünk az a "dolgunk", hogy a kérdésére válaszoljunk, ami nem ehhez kapcsolódott...
2021. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 kémény100 válasza:
100%
Szituációtól függ. Milyen busz, csak buszozás, hova lesz a buszozás, mi lesz a buszozás után, mennyi idő a kimaradás, ki a partner, stb. Ha felelősséggel neveled a gyereket, jó a kapcsolatod vele, megbízol benne, nem kell mindentől tiltani.
2021. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szerintem simán el lehet engedni. Oké hogy a 13 még fiatal és gyerek de ha értelmes akkor úgyse fog semmi történni odaút meg visszaút alatt. Gondolom mivel pestiek vagytok ezért a közlekedést is ismeri nagyjából. Minket (igaz hogy nem barátommal de pár barátnőmmel) 13 évesen elengedtek Pestre busszal-vonattal úgy hogy kb 70km-re van innen és egyikünk sem tudta pontosan hogy akkor onnan hogyan tovább. Ennek ellenére mindehova tökéletesen eltaláltunk Pesten és hazaúton egy kisvárosi vonatállomásnál sikerült eltévednünk. Szerintem ilyenkor már megbízhatóak eléggé (már amelyik mert azért nem mindenki) főleg úgy hogy idén vagy legkésőbb jövőre továbbtanul és lehet hogy az iskola ahova felveszik is ilyen távolságra lesz, legalább addig megszokja hogy mi hogy működik.
2021. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Én elvinném autóval meg érte mennék.
2021. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Én elengedném, de csak úgy, ha időnként lejelentkezik, hogy minden rendben van.
2021. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!