Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 éves kislánynak hogy...

11 éves kislánynak hogy magyarázzátok el, hogy gyakrabban kéne hajatmosnia?

Figyelt kérdés
Már több mint 1-1,5 hete nem mosott. Legalább 3-4 naponta kéne. Utálja, felesleges időpazarlásnak tartja és ideges, agresszív miatta, mert leveszi a számítógépezéstől az idejét. Veri is az anyját miatta. Emellett utálja, mert belemegy a szemébe a sampon, meg sosem a víz hőfoka. Hajmosás alatt végig üvölt, visít karmolja és üti az anyját. Hogyan mondanád meg neki, hogy ez egy kötelező rossz?

2021. febr. 14. 21:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
92%

Hol talalom az elozmenyeket?


1. Wifi ki, amig nem viselkedik emberkent

2. Ha kezet emelne ram, felpofoznam.


10eves lanyom napi 20p jatekidot kap, jelenleg nem ertem h ez a csalad hogy jutott el ide, plusz ha 14orat gepezik, mikor van a csaladjaval?

2021. febr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
86%

A kocka férjem is felhúzná erre a szemöldökét. Én 11 évesen nem gépeztem, később igen, és én is sokat kockultam, de nem 14 órákat basszus.

El kell venni a gépét, ha verekedni akarna, sajnos eljutott odáig a dolog, hogy azt kell mondjam pofon neki, net nélkül be a szobájába,hogy lehiggadjon, és este megbeszelni vele a dolgokat.


Nem baj ha valaki kocka, meg kockul, de ez ne menjen semmi másnak a rovására.


Csökkentni a játék idejét, nem drasztikusan, mivel függő. Napi 2 óra játék a gép előtt. Takarítsa rendszeresen a szobáját, egyen a családdal, fürödjön és mosson hajat, heti egyszer porszívózza fel a lakást. Ha ezeket betartja, na meg nem verekszik, akkor mehet a 2 órás játék. Ha nem, akkor kap könyveket olvasni, mert elektronika nem lesz a szobájában.

2021. febr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
73%

21, https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Én láttam videót. Martinka addig piszkálta a tesót, amíg ő ki nem akadt, vagy percekig várta telefonnal a kezében, hogy kijöjjön a fürdőből. A gyerekkel van a legkisebb baj

2021. febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
esetleg 10-et a meztelen talpakra is segitene
2021. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%
Én megtölteném a kádat vízzel, a kislányt a lábánál fogva fejjel lefele lógatva bevinném a fürdőszobába és úgy lógatnám bele a kád vízbe, hajmosás így elkezdődött.
2021. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
#23 koszi!
2021. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Na várj, ez a család nem az ahol a 20 éves gyerek az anyja szerint gépfüggő, és programozást tanul és "egész nap a gép előtt döglik", "miért nem megy el dolgozni" stb? Hugi is függő? Anyád nagy forma lehet, ha mindenki a virtuális világba menekül előle.
2021. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, Martin. Nem neked kell megoldani, anyukádnak kellene, de neki ez így megfelel. Rá is lehet hagyni, hátha jelzi valaki, aztán anyukád is észbe kap. Amíg ez nem történik meg, addig engedd el. Tessék elköltözni és hagyni őket, anyukád megérdemli a sorsát, Laurán meg úgyis csak az tud segíteni már, ha elveszik tőle. Ezt neked is be kellene látni. Ne haragudj már, de te sem vagy épp teljesen tiszta, ha még mindig ezen pörögsz és szanaszét hergeled az amúgyis idegbeteg gyereket meg a kikészült anyukád.
2021. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ki aza Laura?
2021. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Xard le. Majd ha csúfolják hogy büdös megfürdik. Ő baja
2021. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!