Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11éves lányom nagyon lassú,sok...

11éves lányom nagyon lassú,sokszor feledékeny. Néha az az érzésem hogy nem is ezen a bolygón él! Mennyire normális ez? Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Soha nem volt egy tűzes gyerek, amolyan "megalszik a tej a szájában" tipus. Mindent százszor el kell neki mondani. Olyanokat is ami a napi rutin,sokszor rá kell szólni hogy csináld ezt,csináld azt haladjál már öltözz már egyél már, el fogol késni az iskolából. Ha nem noszogatom folyamatosan sehova sem halad! Este ugyan ez! Az az igazság hogy kezdek belefáradni, nem tudom miért ilyen??? Amugy értelmes kislány,nem tanul rosszul.

2021. febr. 21. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%
#10, olvasd el végig a szálat, ugyanazt mondod, amit én. A fórumtárs írta, hogy az unokahúga is olyan, hogy csak mosolyogni tud, meg max. igen/nem-et válaszolni. Utána meg kiderült, hogy egyáltalán nem mulya, megfelelő környezetben normális cserfes kamaszlány. De akkor meg minek korholni?
2021. febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%
#11 Elolvastam, és a kommentem lényege nem az volt, hogy mulya-e vagy sem, hanem hogy mégha az is lenne, hogy lehet ilyen stílust megengedi magadnak? Pi..ának nevezni egy gyereket mert csendes?!
2021. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!