Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem képes anyám nekem...

Miért nem képes anyám nekem hinni és ne másoknak?

Figyelt kérdés

Már utálom az egészet, valahányszor egy kis balhé van mindig másnak hisz. Aztán ha kiderül, hogy mégis nekem volt igazam akkor úgy tesz, mintha nem történt volna semmi. Idegesit az is, hogy nem hisz nekem, pedig "nagyon megbizik bennem", meg másrészt az is, hogy hiába emészti magát, csak mert elhiszi amikor másvalaki keni rám a saját sz*rát.


Miért nem tud normálisan gondolkozni ?

15/L


2010. aug. 18. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenki tévedhet..gondolom te is így vagy vele.Nem anyudat akarom védeni..csak észhez akarlak téríteni.

Én enm egy olyan naív "kamasz" vagyok,mint a nagy átlag,aki partyszemüveget vesz pár képért..stb. meghogy most ez a divat,és akkor követem..nem.Én próbálok normálisan hozzáállni a dolgokhoz.Néha sikerül,néha nem.

Gondold át mégegyszer:

Te még sosem tévedtél? Én sokszor tévedtem már!

Te szereted beismerni,ha nem volt igazad? Én sem szeretem beismerni,gondolj bele,hogy egy felnőtt mennyire utálhatja beismerni,hogy egy nála fiatalabb nőnek/pasinak igaza van!

2010. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez nem egyedi dolog. Tudom ez nem fog megnyugtatni, de hidd el nem csak te tapasztalsz ilyet.
2010. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!