Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Meghülyült az anyám? 16/L

Meghülyült az anyám? 16/L

Figyelt kérdés

Szóval az egész úgy kezdődött,hogy a testvéremnek pont gólyatáborban lesz a 18.születésnapja és úgy gondoltuk az unokatestvéreimmel,hogy felmegyünk Pestre és ott a rendelünk neki valami nagyon tuti kis tortát.Nem tudom mennyire ismeritek ezt a helyet de ez nem egy közönséges cukrászda,hanem tényleg nagyon különleges.Namármost fel is mentünk,lejártuk a lábunkat,mire megtaláltuk a cukit,kiválasztottuk,megrendeltük a tortát és az előleget is otthagytuk.A baj csak azzal volt hogy ki fogja a 3 emeletes kristályos tortát Budapestről Balatonra levinni(mert ott lesz a tábor).Mivel apukám minden nap megtesz 300 km-t és amúgy is Pesten van az irodája gondoltuk ő letudná vinni nekünk vagy ha ő nem ér rá majd az unokatestvérem anyukája,aki szintén ilyen a munkája.Erre tudjátok mi lett a mi jóakarásunkból?Anyám(!)akinek semmi köze az egészhez,kiakadt,hogy mi milyen sznobok vagyunk,hogy ilyen helyről rendelünk tortát,hogy ennyit kiadunk érte.Mellesleg 3-an fizettük volna és a saját pénzem ment volna el.Sajnos anya olyan hogy mindenkivel bűbájos csak a saját családjával nem és én már megszoktam az ilyen kirohásait piszlicsáré dolgok miatt,viszont az unokatestvérem nem és neki is végig kellett hallgatnia a hülye szövegét.Alapból ha nyugodt hangon(ahogy apu is)elmondja,hogy ez apának milyen fárasztó,kölcséges a benzin vagy hogy ne ugráltassuk az unokatestvérem anyukáját megértettem volna!!De nem ő ordibált és az unokatesvérem fejéhez is mindent nekivágott úgy hogy annyira elkezdett sírni,mint még életében soha.Kétségbe vagyok esve mert mi csk jót akartuk és ez lett belőle!!!

Hihetetlen hogy még ezek után anya van kiakadva ,hogy csak ő meri kinyitni a száját és tudja hogy mindenkinek ez a véleménye csak mindenki szarik(bocsánat a kifejezésért)Mi a véleményetek?Anya amúgy 42 éves tehát most lehet ilyen hülye korban van és azért ennyire ideges mindenért.Szerintetek?


2010. aug. 19. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
hát elég furcsa anyád van!
2010. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

Én is kiakadnék,ha a gyerekem ilyen tortát csináltatna,és a fél országon akarná átvitetni! A gólyatáborban a többiek cikiznék az unokatesódat,amiért dicsekszik a pénzes rokonságával! A többség nem olyan gazdag,mint ti!

Ez valóban sznobság. Balatonon is vannak cukrászdák,ahol lehet tortát csináltatni.

2010. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Nekem ott sántít a történet, hogy miért utólag szóltatok erről a torta dologról a szülőknek? Az apukádnak, az unokatestvéred anyukájának és az anyukádnak? Előbb le kellett volna tisztázni, hogy ki viszi le a tortát és utána megrendelni.

2010. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
hidd el nem csak te anyád hülye ebben a korban. enyém is 42 és mindenért eljátssza a hattyúk halálát. 14/L
2010. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az egyik hozzaszolonak igaza van sajnos.

Az egy dolog, hogy kitalaltok valamit a kis fejetekben...de azt elotte meg kellett volna beszelni Apuddal ha massal nem, hogy el is kellene vinni.

Nagyon aranyos otlet egyebkent, DE! Nyar van az Isten szerelmere! Van legkondi az autoban?

Anyudnak nem kellett volna uvoltenie az is igaz de te is tini vagy es ebben a korban sokszor sokkal erzekenyebb az ember - Anyud meg lehet klimaxol...?...az meg elvileg koran van.

Szoval ha masok idejere es zsebere terveztek legkozelebb, szoljatok elore es nagyon valoszinu nem lesz ordibalas a vegen.

2010. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem.Az anyukád nem hülyült meg.Sajnos ti tinik, lazábban kezelitek a dolgokat, és elöbb cselekedtek, mint gondolkodtok.Lécci ezt ne vedd sértésnek, de lehet nektek jó móka volt a Balatonról feljönni pestre, hogy tortát csináltassatok, de ez nem ilyen egyszerű. Viszont az kedves gesztus volt, hogy valami különlegeset szeretnétek.De egy sima egyszerű falusi cukiban is ugyanúgy megcsinálnak egy szülinapi tortát, mint egy menő pestiben. 13/L
2010. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Változókort gyanítok.Amúgy előbb tényleg megkellett vna beszélnetek anyáitokkal=)
2010. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van,csak rossszul esett a letolás:-(
2010. aug. 20. 11:48
 9/19 anonim ***** válasza:
mennyi volt a torta?és hol rendeltétek?:O énis akarok xD
2010. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sugarshopban rendeltük és 25.000 forint volt.
2010. aug. 20. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!