Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám rájött, hogy menstruálok...

Anyám rájött, hogy menstruálok. Adott betétet meg minden, de olyan ciki, most már olyan furán néz rám meg :SS nem szerettem volna, hogy megtudja. Miért érzem, hogy olyan furi velem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Biztosan azért néz furcsán rád,mert nem szóltál neki róla. Láthatod,segített,adott betétet. Ez miért is ciki? Miért jó ha titkolod?
2011. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem tudom... kellemetlen. De tényleg furán néz rám. :(
2011. okt. 24. 17:16
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Az én anyám is ilyen volt, azt hitte ez mekkora nagy dolog, ő azt hitte hogy most büszkének kéne lenni mert nagy lány lett a lánya. Pedig nekem egyáltalán nem ez jutott eszembe,hanem az hogy ez a legsz.rabb dolog a világon meg meghalok a hasi görcsöktől.
2011. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem fáj, de inkább tűrnék minden fájdalmat mint, hogy ez kiderüljön :'(
2011. okt. 24. 17:19
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
nekem nem görcsöl a mens, de én elsőre szóltam anyámnak mégis furán néz rám!
2011. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért... :d megkértem anyát, hogy nem mondja el apának, de már tudja szal...
2011. okt. 24. 19:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ez teljesen természetes dolog,nem kell szégyelned!A szüleid előtt meg főleg nem.Az hogy apukád is tudja,abban sincs semmi,elvégre az lenne a baj,ha nem menstruálnál egyáltalán.Szóval ne rágd magad emiatt-)))
2011. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kapcsolatod lehet már anyuddal,apuddal?! Ha ezt ami tényleg a világ egyik legtermészetesebb dolga szégyenled az anyukád elől?!

Ne tedd.Nem kell nap,mint nap beszélni róla,de ez nem szégyen. Inkább légy boldog,nekem például most unokatesóm is jár mindenfelé,mert 19 éves én még nincs menszesze,hidd el ő sok mindent megtenne,hogy ne legyen ebben a helyzetben!

2011. okt. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Nőj már fel ...
2011. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Te érzed futának a dolgot, és lehet hogy ezért is érzed hogy furán néz rád, pedig nem is. Kérdezz rá, miért néz így, vagy mit godnol.

Mindenki tudja, hogy előbb-utóbb minden lánynál eljön ez az idő, nincs mit szégyellni rajta, vagy takargatni, vagy furin érezni magad. Pár év és fel se tűnik és nevetni fogsz az egészen. Természetes dolog, vedd is annak. Ha meg nem is fáj, akkor szuper. Nekem se volt gondom vele hála Isten soha nem fájt.

2011. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!