Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen az anyám? (Semmi...

Miért ilyen az anyám? (Semmi nem jó neki)

Figyelt kérdés

Teljesen más az értékrendünk, ízlésünk, tehát mondhatni, hogy teljességgel ellentétek vagyunk. És mindig beleköt valamibe.

Valamelyik nap például az volt a baja, hogy nagy volt a körmöm, és hogy miért nem vágom már le. Sokszor abba is beleköt, hogy ha kijön egy pattanás az arcomon, de ha éppen a ciklusom azon részén járok, akkor hiába kenem bármivel, nem használ, így is úgy is kijön egy pattanás. Ilyenkor ha rám néz, azt mondja, hogy "fúj, de ronda vagy".

És további hasonló apróságokkal bánt nap, mint nap.

Általában azt szoktam neki mondani, hogy örülhetne, hogy ilyen normális gyere van, aki nem iszik, nem cigizik, nem drogozik, buliba sem jár, nem sminkeli agyon magát, nem festeti a haját. Ilyenkor csak néz rám, hogy mi a fenéről beszélek.

Általában ilyenkor kiakadok, és van, hogy olyanokat mondok, amiket utána esetleg megbánok.

Gyakran azt mondja, hogy egy semmire kellő vagyok, aki ha bármibe belefog, az rosszul sül el.

Nem igazán érdekel a véleménye, de azért mégiscsak rosszul esnek ezek a dolgok, hogy mondhatni ok nélkül bánt.

Miért köt bele minden egyes apróságba?

Hogyan kezeljem ezeket a dolgokat?

14/L


2011. máj. 4. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én sem Anyukádat.
2011. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád csak jót akar, de lehet nem a legmegfelelőbb eszközöket választja, de alapjáraton nem azért mondja neked ezeket, hogy belédkössön. Te meg kamasz vagy mindent túlspilázol, azért meghallgatnám a másik oldalt is erről.:) De üljetek le beszélgetni, és mond el neki normális hangnemben hogy néha téged bánt amiket mond.
2011. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem viszed kicsit túlzásba??

Mármint,hogy valószinűleg mikor azt mondja,hogy hosszú a körmöd nem vérig sérteni akar...azt meg elképzelni nem tudom,hogy ha van egy pattanásod azt mondja,hogy "fúj,de ronda vagy"

Bocsi abból itélek amit leírsz,de eltudom képzelni,hogy te milyen hangnembe beszélsz az anyuddal és nem hiszem,hogy MINDIG ok nélkül bánt téged,de nem látok bele az életetekbe..

2011. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az en anyam is ien.:P aztan meg nehaa belekott abaa h mert ulok a hazbaa? ha meg kimegyek akkor meg az a baj h en mindig csak az utcan wagyok.-.-" maar idegesitoo egy idoo utaan,majdnem minden nap weszekedunk.De probald ki h minden naap kitakaritott hazzal ward az megnyugtatjaa az idegeit.:)
2011. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!