Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10-12 éves gyerekednek korláto...

10-12 éves gyerekednek korlátozod valamennyire a telefonozást avagy kockulást?

Figyelt kérdés
Pl. vannak szabályok, hogy mennyit használhatja per nap?
2021. márc. 30. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Én a saját szemszögemből, gyerekként tudok válaszolni. Amikor én ebben a korban voltam 5-6 éve, akkor napi 1 órát játszhattam asztali számítógépen hétköznap és 3 órat hétvégén. Olyan 12-13 éves lehettem, amikor megkaptam az első saját telefonomat, azon nem volt korlátozva az, hogy mennyit használhatom. Az előtt, mielőtt megkaptam a saját telefont, volt közös, azon sem volt korlátozva.
2021. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nincs korlátozva. Ennyi idősen nem kisgyerek már.

Ha nincs kész a lecke akkor Egy napig nincs wifi

2021. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Este 9 után nincs wifije, ill van egy szűrőprogram a korhatáros videók kiszűrésére. Percben nincs korlátozva. Rengeteget mozog, sportol, nem csak telefont nyomkod.
2021. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Csak akkor játszik, ha nagyon nem tud mást csinálni. Számítógép folyamatosan megy, mert youtubeon hallgat és néz zenéket klipeket.
2021. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem fogom korlátozni.

Én is kockultam anno amikor csak tehettem, csak akkor még a Snake-el a gombos Nokián.

2021. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%
Igen de nálunk a közös dolgok rovására megy mert ha valamit csinálni kell nem látja meg magától, vagy nem akarja?- azt mondja fáradt. Igen?- akkor miért nem fekszik le időben nem muszáj éjfélig telózni este 8tól
2021. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

persze hogy korlátozom, hiszen alig tanulna, aludna

egyébként valahogy magamat is kéne korlátoznom mert szerintem en is túl sokat nyomkodom ezt a szart, közben meg arról papolok hogy nem kell egész nap a tableten telefonon lógni :(


38f

2021. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindennel készen van, házi feladat, tanulás, pakolás stb, akkor nem korlátozom. Vagy yt-on videót néz vagy egy osztálytársával játszik online.
2021. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Én az öntanítás híve vagyok. Ha igazán jól neveli a gyerekeit, akkor rájönnek, hogy a kockulástól elzsibbad az agyuk, viszont ha kimennek a szabadba, találnak vmi kütyü mentes hobbit, attól felfrissülnek, inspirálódnak. Saját tapasztalatból mondom: az online alatt csomót kockultam, rájöttem hogy ez tök rossz. Igyekeztem hobbikat keresni, többet kint lenni, stb. Jelenleg úgy vagyok, hogy már nem kockulok annyit, viszont sajnos sorozatokat nézek sokat, de igyekszem rávenni magam pl a rendrakásra, és rengeteg programom is lesz a nyáron, hogy úgymond ne engedjem magam eltunyulni.
2021. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!