Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők elengednétek a kamasz...

Szülők elengednétek a kamasz fiútokat modellnek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Lelki szempontok miatt nem. A modellvilágban (még itthon a kisebb ügynökségeknél is) olyan visszajelzéseket kapnak a testükre, amik egyáltalán nem építik őket. Lányokat ismerek többet, akiket 15 éves korukban leszólította az egyik legismertebb magyar ügynökség, majd olyat mondtak nekik ha nem volt megfelelő a méretük, hogy cigizzenek ha éhesek stb. Fiúk esetében gondolom az izommal kapcsolatban adnak ilyen egészségkárosító tanácsokat, amik könnyen egy evés/testképzavar meleg ágya lehet.

Nem mondom, hogy csak erre van példa, de én ebben az érzékeny korszakában nem tenném ki a gyerekem a divatipar elvárásainak.

2021. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Siman! Szerintem tok jo penzkereseti lehetoseg es nagyon jo kapcsolatai lesznek.
2021. ápr. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2021. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, el szeretne menni a fiad modellnek?

Ne engedd meg neki!

2021. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a fiad igencsak elvezne, csajozas is konnyebben menne, penzt is keresne, jo kapcsolatokra tenne szert, jo megjelenesu lenne a divatvilag miatt az izlese is finomodna. Ha egy lanyrol lenne szo azt mondanam inkabb ne de egy fiu tud magara vigyazni jobban.


Ha nem akarod hogy a fiad jol erezze magat akkor hajra tiltsd meg, egy fiunak tuti engednem suli mellett.

2021. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem kellene, előbb utóbb el lenne szállva szerintem magától, és mivel körberajongnák a lányok, szerintem előbb utóbb elhinné ,hogy azt kap meg akit akar, szerintem rányomná a bélyegét a későbbi kapcsolatára stb. Én nagyon negatívan látom az egész modell szakmát. Természetesen ez csak az én véleményem.
2021. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
81%
A modellkedes nem egyenlo azzal, hogy el lesz szallva magatol. A fiuknal jobban megvalogatjak ki lehet modell mint a lanyoknal, a fiad szeretne vagy ot kerestek meg ezzel? Ha nagyon fiatal meg nem engednem de ha 17-18 akkor el tudja o is donteni szerintem.
2021. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Es ha el lenne szallva magatol? Nehogymar jol erezze magat a gyerek... micsoda onto hozzaallas...
2021. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Bocsanat, onzo...
2021. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a sztori? Kiváncsi lennék. A munkahelyemen az egyik kollégám (egyébként még csak nem is néz ki jól) bejelentette, hogy most volt fotózáson. És megkérdeztem tőle, hogy vajon mennyit fizetett ezért, aztán elpirult, elkezdett hebegni-habogni, majd végül benyögte, hogy csináltak róla egy portfóliót, és majd beválogatják. Természetesen ő fizetett érte. Azóta is utál, mert mindenki kiröhögte, észre kéne venni, ha le akarnak húzni. Természetesen azóta is várja, hogy hívják. Az újság tele van ilyenekkel, még a babákat is megcélozzák, nekem is mondták ismerőseim, hogy gyönyörű a kislányom, miért nem viszem el babafotózásra. Hát, mert ebből nem nekem lenne pénzem. Amúgy a személyiségfejlődésének tuti nem tenne jót.
2021. máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!