Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 14 éves lányodat...

Elengednéd a 14 éves lányodat és a 15 éves legjobb barátnőjét Visegrádra kirándulni?

Figyelt kérdés
Budapesten lakunk és nem tudom elengedjem e. Nagyon megbízható lányok.
2021. ápr. 13. 11:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha megbízhatóak és még önvédelmet is tanultak akkor szerintem elengedheted őket. Nem vagyok szülő (20 vagyok) szóval inkább csak saját tapasztalatról tudok írni. Minket 2 barátnőmmel 13 évesen engedtek el először Budapestre úgy hogy kb 1,5-szörös távolság volt az akkori lakóhelyen és Budapest között mint Budapest-Visegrád között. Kb 1,5 órás út volt busszal és vonattal. Egyikünk sem ismerte túlzottan a Budapesti közlekedést mégsem lett bajunk. El találtunk mindenhova probléma nélkül és délután olyan 6 körül indultunk haza. Azóta változtak dolgok de nem hiszem hogy olyan más lenne a világ hogy ne lehetne elengedni. Főleg úgy hogy Budapest minden szempontból veszélyesebb mint Visegrád azon kívül hogy Visegrád egy kicsit odébb van a térképen. Mi gimisként (osztályfőnökkel de nem nagyon figyelt ránk) külföldre jártunk osztálykirándulásra. Esetleg ha nem akarod őket elengedni tömegközlekedéssel (mondjuk szerint az egész alatt ott a legvalószínűtlenebb hogy akármi is történjen) akkor ajánld fel hogy elviszed őket te és hogy értük mész ha vége a kirándulásnak.
2021. ápr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Persze. Ha normálisak, megfelelő időben mennek és tudod, hogy pontosan hova esetleg felhív téged 1-2szer. A gondolkodásán múlik. Én 15 évesen mehettem Bécsbe, bíztak bennem és a barátomban, és jobb ha maguktól megoldják ezeket, mintha valaki 10km-re nem engedné el a plázába.
2021. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik normális választ írtak. Végül elvittem őket kocsival és én addig elmentem múzeumba ameddig ők kirándultak. Nagyon jól érezték magukat. Sok képet csináltak
2021. ápr. 19. 08:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!