Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lány mennyi idő a...

16 éves lány mennyi idő a normális amit a barátjával tölt?

Figyelt kérdés
16 a lány 17 a fiú. Napközben , estig itt vannak vagy elmennek a fiuhoz. Ha itt vannak aranyos a fiú nagyon játszik a kistesoval is meg intelligens, semmi kivetni valóm nincs a fiuban. Szoktak filmezni zenét hallgatni tanulni együtt. Viszont a férjem szerint túl sokat vannak együtt. Szerinte heti 2 alkalom max. De most pl péntek van kétszer találkoztak egy egy délutánt és biztos hogy hétvégén is fognak. A lányom gimnazista és nagyon jó tanuló. Szerintetek is túl sok ez?

máj. 23. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Ha nem megy a tanulás rovására semmi probléma vele.

Ha tiltja az ember csak rosszabb lesz.

máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Péntek van?
máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek üzenem, hogy megdugni heti két alkalom alatt is tudja. :D már bocs, de szerintem ez zavarja, de ez olyan, amit nem lehet kivédeni igazából. Ha felelősségteljes lány, nem lesz gond.
máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es basszus nem. Valóban. Hosszú héten volt, egész nap péntekem volt. Vége lehetne már.
máj. 23. 20:40
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as nem a megdugás miatt. Hanem hogy túl sok időt tölt vele és így a barátaival ritkul a program.
máj. 23. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez a normális. Ilyen a diákszerelem. Hagyjátok, hadd élje meg! Úgyis elmúlik majd…és nincs azzal semmi baj.
máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Anno mi is minden nap együtt voltunk, inkább nálunk vagy a téren, mert az anyja nem örült, hogy ilyen sok időt töltünk együtt. Pedig én jó tanuló voltam, rengeteget segítettem a fiacskájának, hogy ne bukjon meg bizonyos tárgyakból.
máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azt érdemes lehet neki mondani, hogy a barátait ne hanyagolja el, merr a szerelem jöhet mehet, de a barátai lesznek mellette akkor is :)
máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez úgyis időszakos, gondolom friss kapcsolat. Hagyjátok
máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha szerelmes, a barátaival ritkul a program.

Apuka is biztos ritkította a baráti összejöveteleket, amikor veled randizott. Mit kell ezen fennakadni?

máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!