Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gólyatábor? Többi lent!

Gólyatábor? Többi lent!

Figyelt kérdés

A szivatások meg ezek érdekelnének.Hogy a gt-n is szivatás van vagy ott csak ilyen hülyéskedés,bulizás nem szivatás.És egész évben a gólyabálig szivatnak a nagyok?És a gólyabálon is vannak ilyen szivatás/próbatétel?Mikre számítsak mindegyiken?Ti hogy éltétek meg?:DSzerettél gólya lenni?Felakarok készülni lelkileg a dolgokra.=)Nem kellenek olyan válaszok hogy ,,énis most megyek" mert az nem válasz a kérdéseimre.

Köszönöm előre is.

Ja amúgy középsulis gt:D


2010. aug. 21. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Középsulis gólyatábor nem szivatás, legfeljebb poénkodás. Az egyetemi gólyatábor...nálunk Dózsa György emlékverseny volt. Felhúzott lábakkal, gatyában ülni egy villanyrezsón, az nyer, aki tovább bírja...pff..
2010. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Haggyámán ki az a barom aki ilyenben versenyezne?? Üljön rá aki kitalálta -.-" biztos leütném a faszba ha aztmondanák mmuszáj. anyád lenne a muszáj
2010. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 2. válaszoló, én sem ültem rá, de volt aki igen.
2010. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
az jó barom akkor........ 2ik vtam
2010. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
hát minket szivattak gólyatáborban... hajnali négykor kelés ugy hogy 2 kor feküdtünk le... torna .. körbeállni ugy futni.. fekvőtámasz ugrálás. boci boci tarka visszafele megtanulása... aztán balatonba összekötve az egész osztály egy madzaggal fürdőrucin keresztül és ugy ugrálni a vizben énekelve... meg a parton is igy a sok ember előtt XdĐĐĐ.. gólyabálon csak müsort kellet csinálni ott nem szivattak csak vmi esküt kellett együt felolvasni :DD am még tudnék mesélni de itt elég lesz ha vmi kell írj priviben :D
2010. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
78%
előző vagyok.. am vmelyik ismerősöm azt mondta h náluk elvették egyik oszt társának a nutelláját, megették majd beleszartak az üvegbe XDDD ... 16L vagyok szóval tavaly voltam gólya :D
2010. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

akkor nutellát és egyéb barna krémet nemvészek x) meg almalevet x)


na örülök a futásnak meg ilyeneknek.pont havibaj-_-"

2010. aug. 22. 11:26
 8/9 anonim válasza:
100%
juj szegény... de hát lehet h neked pont nem lesz ez sulifüggő sőt... diák önkormányzat függő :D én azt mondtam h megjött így nem kellett a balatonba mennem :D
2010. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

én tavaly előtt voltam gólyatáborban, de nekünk csak 2 napos volt. semmi szivatás nem volt, csak ismerkedtünk az osztálytársakkal(társasoztunk, fürödtünk a balatonban) nekünk a társaság miatt volt borzasztó ez a 2 nap, meg igazából egész nap semmit nem csináltunk csak unatkoztunk-.-

gólyabálon nem voltam, de a többiek mesélték, hogy a 10.esek feladatokat találtak ki nekik pl karaoke, meg tánc, szerelmet vallás. és eltorzították a fejüket ps-sel, de az egész nem volt több 1,5 óránál. de kitaláltak minden osztálynak külön valamit, hogy mibe kell beöltözniük( mi pl. matrózok voltunk) és abban kellett lennünk egész nap.

2010. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!