Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves lányotokat elengedhetn...

15 éves lányotokat elengedhetnétek 17-20 éves barátaival nyaralni? (gyerekkori barátok)

Figyelt kérdés
tudom, hogy vigyáznának egymásra, de azért mégis féltem, nem nagyon örülök neki, viszont nagyon szeretné, fogalmam sincs mit csináljak.

2021. máj. 7. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
16 évesen egyedül mentem Debrecenből Győrbe vonattal átszállással Budapesten,hogy a győri barátaimmal tudjak nyaralni 1 hetet. Teljesen jól feltaláltam magam nem is volt semmi baj az úton meg ott sem. Vigyáztunk egymásra. Haza felé is egyedül mentem. Örülök neki, hogy a szüleim bíztak bennem anno. Öcsém 16 évesen Németországba került gyakorlatra 1 hónapra egy szállodába. Imádta, feltalálta magát. Jó élményekkel jött el. Én azt mondom, hogy nevelés kérdése. 15-16 évesen is lehet valaki felelősségteljes meg 30 évesen is link. Te tudod, hogy milyen a lányod.
2021. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2021. máj. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen el. Ez egy fordulópont lehet a gyerek életében, hogy tud e önállóan élni és viselkedni, vagy mindig szüleire fog támaszkodni, mert magától semmit nem tud. Ha te önálló, belevaló lányt akarsz későbbiekben engedd el, ha meg semmit nem tudót akkor ne.
2021. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%

13

Ez a szöveg még el is menne egy kulturális úthoz vagy egy külföldi tanulmányi évhez.

17-20 évesen a nyaralás a felelőtlen beb.aszás,pasik,szex. Ami egy 15 évesnek nem való.

2021. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem, mert pont ebben a korban vannak a piálások, a bromkodások, és bármennyire is értelmes(nek gondolod) a lányodat, simán belevihető bármibe.


Miért? Mert egy 15 éves befolyásolható gyerek.

2021. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
A prűd naivák jól lepontoztak. Akkor engedd el,majd kiírja ide a kislány a 2000000. "Terhes lehetek-e" kérdést.
2021. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, hova. Mondjuk Horvátországba nem engedném el, míg a Balatonra lehet!

Mindenhol tud hülyeséget csinálni, de engem megnyugtatna hogy legalább a 100kmes körzetben van, ha van vmi.

2021. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A Balatonhoz menne
2021. máj. 14. 14:41
 19/21 anonim ***** válasza:
54%

Gyerekkori barátok:

Szóval amikor 3 éves volt, akkor 5 és 8 éves barátai voltak, hihető.

Nem engedném, más korosztály és a 20 éves fiataloknak se kell egy pisis 15 éves.

Egyszer egyébként jött velünk egy 14 éves, nem értettem az anyja hogyan engedte el, egyáltalán nem tudta magát feltalálni, igazából teljesen butának tűnt egy idősebb társaságban, aztán lehet nem is buta volt csak más korosztály.

2021. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem, hacsak nem egy olyan csaladdal megy valamelyik fiatal, akiket nagyon jól ismerek, esetleg rokonok. Egyébként érdekes, mert simán lehet, hogy ha azt írod 16 és 17 évesek a baratok lehet hogy azt írnám, igen, menjenek a Balatonhoz. Valahogy ez a 15 éves lány a 20 éves barataival nehezen befogadhato nekem.
2021. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!