Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rányitottam a 15 éves fiamra...

Rányitottam a 15 éves fiamra önkielégítés közben, mit tegyek , hogy ezért ne szégyelje magát?

Figyelt kérdés

Szóval azt hittem , hogy edzésen van , de hamarabb hazajött, ő sem tudta , hogy hazaértem a munkából...

Fel akartam menni a szobájába ágyneműt cserélni , majd ahogy benyitottam , szembesültem a látvánnyal ... én annyit mondtam, hogy elnézést , nem tudtam , hogy itthon van, és folytassa nyugodtan...(szerintem ez tök normális dolog , főleg az ő korában)

Erre szegény gyerek úgy megilyedt , hogy nem folytatta , lejött , hozzám hogy bocsánatot kérjen. Annyira szégyelte magát , azt is mondta , hogy többet nem fordul elő...én mondtam neki , hogy ez egy tök normális dolog, meg hogy csinálja nyugodtan, máskor kopogni fogok...de még azóta is kétségbe van esve szegény gyerek, nem hiszi el , hogy nem haragszom rá emiatt...

Mit tehetnék ,hogy ne szégyelje magát , és hogy megértse, semmi baj ezzel?


2021. ápr. 30. 21:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Hagyd békén. Tegyél úgy, mintha semmi nem történt volna.
2021. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem már nagyon sokat megtettél, többet mint sok más szülő tenne, és valószínűleg nem attól tart, hogy most ezért haragszol rá, csak szégyelli magát és rettenetesen kellemetlen neki, hogy rányitottál egy ilyen intim helyzetben. Esetleg várj pár napot, hogy enyhüljön ő is, és ajánld fel neki, hogy szereltek zárat az ajtajára, amit ilyen helyzetekben használjon nyugodtan.
2021. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Ne foglalkozz ezzel a továbbiakban! Azt sem kell bizonygatni most már, hogy mennyire normális. Egy idő után ez is zavaró.
2021. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is elég volt, hogy már elmondtad neki, hogy ez normális dolog.

Most már ne említsd és mindig kopogj!

2021. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
15 éves gyerekednek te cseréled az ágyneműjét?
2021. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#15

Igen , legtöbbszőr én

Amúgy is akkor azt hittem nincs orthon, be akartam tenni mosásba

És amúgy ezzel mi a probléma kedves?

2021. ápr. 30. 22:12
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
5# Te nem mosol a gyerekedre?
2021. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem mostantól kerüld el a szobáját. Az az ő privát szferaja. Le tudja cserélni az agynemujet. Max szólj neki, hogy dobja ki a koszosat, mert mosni fogsz.

Ezen kívül szerintem ne csinálj semmit. Mintha mi sem történt volna.

2021. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
5%

Meg egy anyuci pici fia, de jo a vilagnak:D

#7 Ki beszel itt mosasrol, agynemu cserelesrol van szo:D

2021. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
#9 Megragadtad a lényeget. Nem mindegy neked, hogy más családban mi a szokás?
2021. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!