Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is túlreagálja anyum?

Szerintetek is túlreagálja anyum?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán lecseszett és kis híján elkezdett velem ordibálni mert a fekete farmeromhoz egy szintén fekete garbót vettem fel valamint követelte, hogy azonnal öltözzek át és ne kezdjem el ezt a "fekete mizériát", hogy teljesen feketébe öltözök és még a hajam is az (tudni illik még nyáron befestettem feketére az alapból sötét barna hajamat, amivel eddig semmi problémája nem volt). Én pedig azt nem értem, hogy ez miért olyan nagy dolog. Igen vannak fekete ruháim nem is egy és megesik, hogy pont egyszerre veszem fel őket, de emellett ugyanúgy vannak színesek is és nem minden egyes nap járok tetőtöl talpig feketében. Más szerint is túlreagálta a dolgot vagy tényleg jogos volt a kiakadása?
2021. máj. 8. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

És akkor mi van, ha ezentúl minden nap feketében fogsz járni? Én 25 éves vagyok, mindig fekete van rajtam, mert ez tetszik, ennyi.

Rettenetesen túlreagálja anyukád. Ha neki nem tetszik, akkor ő ne vegyen fel feketét.

2021. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálja. Nem tudja elfogadni a kinézeted.

Sokszor a szülők fejében van egy kép arról, hogy milyen lesz a gyerekük, milyet szeretnének. Csak ez nem így működik.

Én tinikoromban full metálos lány voltam.

Mégis mindig megvédtek a szüleim, ha valaki kifogásolta a kinézetem. Így kellene minden szülőnek.

2021. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap pont ilyen szerkóban jelent meg a lányom. Megállapítottam, hogy neki jobban áll a full fekete, mint nekem. Ha meg fekete korszakod lenne na bumm. Majd elmúlik :)
2021. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálja. Nekem is volt ilyen "csak feketébe" járok korszakom, ettől éreztem magam vagánynak, ez tetszett akkor. Anyámnak kevésbé, hangoztatta is, de semmi értelme nem volt. Aztán idővel elhagytam és más színeket is szívesen viseltem. Személyiségfejlődésem része volt 🙂
2021. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlreagálja. Nekem is, nővéremnek is volt fekete korszaka. Semmi rosszat nem szólt anyukám, mert neki is volt.
2021. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm 50+ os és a kedvence a fekete, kb mindig azt hord. Túltolta szerintem is.
2021. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak szín korszarszakaim. Emlékszem sokáig a lila volt az uralkodó.

Na most meg benn vagyok a mustár/citromsárgában :D

2021. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én édesanyám mindig támogatott, több évig voltam 'rocker' (lélekben mindig is az maradtam, csak ruhában nem, bár tök jó lenne amúgy, mert tetszett, csak valahogy kicserélődött a ruhatáram). Azt mondta, hogy nagyon jól áll nekem a fekete. Együtt mentünk zenekaros pólókat venni meg szimatszatyrot :))
2021. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálja :) a fekete még elegáns is tud lenni!

Igaz, így nyáron nem, de télen rengetegszer vagyok talpig feketében, talán 12-13 éves korom óta. Nem volt vele problémája a szüleimnek, csak néha megjegyezték vicceskedve, hogy olyan vagyok mint a halálmadár :D

20/lány

2021. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Semmi probléma nincs ezzel, főleg ha igy érzed jól magad. Velünk is volt ilyen régen és megoldotta az, hogy közelebb engedtem magamhoz, többet beszélgettem vele. Onnantól tudta, hogy nincs probléma,csak szeretem a vagányabb stílust.
2021. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!