Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszkorban a lányokkal,...

Kamaszkorban a lányokkal, vagy a fiúkkal nehezebb?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a lányokkal könnyebb ha kicsik, viszont nehezebb a kamaszkor.
2021. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet nemhez kötni, kivel nehèz kamaszkorban sem, ahogy màs korban. Szemèlyisègtől függ.
2021. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Lány
2021. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Személyiség függő. Egy fiú is lehet lúzer,könyvmoly, pc függő, drogos, alkesz, bulizós. Ahogy egy lányra is ugyanezek igazak. Környezettől függ és személyiségtől.
2021. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
A lányok sokkal ide-oda mászkálósak, míg a fiúk inkább otthon a gép előtt ülősek, a lányokat alapból jobban féltik és pont emiatt fog hamarabb valami hülyeséget csinálni, mint egy fiú. De persze ezt csak általánosságban véve mondom, inkább személyiség függő, mint nem függő. Nyílván vannak otthon ülős lányok is és olyan fiúk is, akik egésznap bandáznak valahol haverokkal.
2021. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Lányokkal sokkal-sokkal nehezebb. Sokkal hisztisebbej és elviselhetetlenebbek a hormonbomba miatt. A fiúk kezelhetőbbek, meg ők csak csendben recskáznak a szobájukban.
2021. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem személyiség függő én pédául lány vagyok ,de csak otthon ülök,olvasok és segítek a házi munkába meg takarítok hisztizni soha nem hisztiztem ellenben nem egyszer láttam a szomszéd velem egy idős srácot hisztizni
2021. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség függő
2021. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát nekem egy elmászkálós, bulizós fiam van. 2 év múlva érettségizik, szóval a kamaszkor közepén vagyunk. A lányom 13, a kamaszkor kezdetén. Ha nehezebb lesz vele, mint a fiammal akkor irány a diliház
2021. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezet foghatunk kedves 9. Majd írj, hogy milyen odabent, és ha tetszik akkor megyek én is 😁
2021. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!